УПЛ повертається. Маріуполь з пенальті перемагає Олімпік

Довгоочікуване повернення УПЛ…

Донецький Олімпік жваво розпочав матч у Маріуполі. Команда В’ячесдава Шевчука створила два дужі небезпечні моменти (удар Пасіча під поперечку та Дегтярьова в під стійку), з якими не без труднощів, але впорався Рустам Худжамов.

Маріуполь зі свого боку не створював нічого особливого в атаці, тому гол від Олімпіка виглядав логічнішим. Геннадій Пасіч перебував у офсайді під час удару партнера, проте після сейву Худжамова, який відбив у свого ж гравця, м’яч відскочив до того ж Пасіча. У цьому випадку гравець Олімпіка вже був не в положенні поза грою, адже м’яч до нього потрапив від маріупольців. Лайнцмен підняв прапорець, але після консультації з головним арбітром Денисом Шурманом гол усе-таки було зараховано – 0:1. Варто звернути увагу на передові технології в УПЛ. Новітня система КАР (CAR – Coach Assistant Referee) була застосована В’ячеславом Шевчуком, який підказав арбітру правильний напрям у вирішенні ситуації фразою: “Алло! Чистый гол!”.

Після пропущеного голу Маріуполь заграв. Спочатку Борячук непогано пробивав, але трохи не влучив. На останніх секундах компенсованого до першого тайму часу, коли здавалося, що рахунок вже не зміниться, голкіпер Олімпіка Махновський занадто жорстко зіграв на виході. Від необачного вильоту з кулаком постраждала голова Борячука. Денис Шурман оцінив момент на пенальті, чим дуже засмутив Махновського. Одинадцятиметровий точним ударом від стійки реалізував Піхальонок – 1:1.

Як завершили перший тайм так і почали другий – з пенальті (Матар підіграв собі рукою у власному штрафному). Цього разу пробивати вирішив Борячук – потужний удар по центру воріт Махновського, який стрибав в кут – 2:1.

Міг Матар виправитися за помилку біля своїх ворті голом у чужі, але після прострілу Балашова сенегалець не підлашутвався під м’яч і ударом головою пробив повз порожній кут воріт Маріуполя.