Урок від дебютанта. Рух у Львові шокує Шахтар

Новачок УПЛ набрав свій перший бал у сенсаційному матчі

Донецький Шахтар приїхав до Львова на перенесений матч 2 туру УПЛ з Рухом у ранзі безсумнівного фаворита. Клуб Григорія Козловського у попередніх матчах у найсильнішому дивізіоні українського футболу зазнавав лише поразок (від Ворскли 2:5 і 1:2 від Колоса).

Гірники могли забивати першими уже в дебюті матчу. На 11 хвилині Тете вийшов віч-на-віч із Бандурою, але пробив у стійку воріт голкіпера львів’ян. Добивання від Коноплянки (півзахсиник збірної України за 15 хвилин отримав ушкодження і був замінений) прийняв на себе оборонець Руха.

Господарі могли відповісти миттєво. Мисик вийшов тет-а-тет з Трубіним і пробив у дальній кут – м’яч пройшов поруч зі стійкою воріт Шахтаря.

Гості не форсував події на полі, тому цілком заслужено команди на перерву пішли за нулів на табло Арени Львів.

Найцікавіше розпочалося одразу на початку другого тайму

Вже на 47 хвилині господарів вийшли вперед. Простріл Климчука перервав у власному штрафному майданчику Степаненко, але Трубін у простій ситуації не спіймав м’яч, який тихесенько заскочив у сітку воріт донецької команди – 1:0!

Шок для Каштру продовжився за пару хвилин, коли Бондар у центрі поля стрибнув у підкат, за який арбітр заслужено показав оборонцю Гірників другу жовту картку – вилучення.

Тайсон повів знекровлений вилученням Шахтар в атаку, але грамотна оборонна гра господарів майже не давала збоїв. Майже, бо на 67 хвилині захист Руха таки дав маху, пропустивши ривок Марлоса. Тайсон помітив вривання партнера і віддав ідеальний пас на 11 номера Гірників. Марлос свою дуель з Бандурою легко виграв, перекинувши м’яч через голкіпера львів’ян – 1:1.

Напруга трималася до останньої хвилини. Обидві команди мали свій шанс на перемогу. За гостей на 89 хвилині міг відзначатися той же Марлос, але гравець збірної України затягнув із ударом. Захисник встиг вибити м’яч з-під ніг технічного футболіста. За Рух супершанс змарнував Кондраков, який класно розібрався з Матвієнком у штрафному майданчику Шахтаря, але пробив повз дальній кут воріт Трубіна.

Шахтар сенсаційно втрачає очки у Львові, а Рух здобуває свій перший бал в еліті українського футболу.