Урок від Моурінью! Рома зіпсувала дебют Шевченка на чолі Дженоа в Серії А. ВІДЕО

Андрій Шевченко дебютував у Серії А як тренер.

У 13-му турі Серії А Дженоа, яке Шевченко лише нещодавно очолив, вдома поступилося Ромі 0:2. Римляни з перших хвилин взяли м'яч під контроль і тиснули усю гру на ворота господарів. Команда Шевченка самовіддано захищалася, але наприкінці матчу через брак сил і постійні навали суперника двічі пропустила.

Спочатку юний Афена-Г'ян, який вийшов на поле на 74-й хвилині зустрічі, з близької відстані прошив голкіпера Дженоа. А вже у доданий до основного час 18-річний джокер Моурінью встановив остаточний результат. Гравцеві вдався розкішний дальній удар, після якого м'яч залетів у дев'ятку воріт Сірігу.

Тож, дебют Шевченка у Серії А в ролі тренера завершився поразкою. Дженоа наразі посідає 18-ту сходинку з двадцяти і має 9 очок.