Уругвай красиво виграв третій матч Чемпіонату світу

Збірна Уругваю виграла групу А Чемпіонату світу! Команда Оскара Табареса перемогла господарів турніру – 3:0.

Луїс Суарес забив зі штрафного вже на 10-й хвилині. А далі збірна Росії зробила все, щоб полегшити життя супернику. Мабуть, захотіли показати свою гостинність. Втім, Уругвай – це вам не Саудівська Аравія. На 23-й хвилині Денис Черишев підставив ногу під удар Лаксальта і м’яч залетів у ворота Акінфєєва.

А під кінець тайму Ігор Смольников менше, ніж за 10 хвилин заробив дві жовті картки. На другий тайм можна було вже і не виходити. Хоча, чому ні?

На 90-й хвилині Кавані вперше забив на ЧС-2018. Після цього на табло з’явився красивий рахунок – 3:0. Вітання Уругваю!

У паралельному матчі Єгипту проти Саудівської Аравії була своя драма. Обидві команди прощалися з Чемпіонатом світу. І зробили це красиво. Єгиптяни першими відкрили рахунок, а ім’я автора гола назвуть навіть люди дуже далекі від футболу. Звісно, це Мохамед Салах!

Це 50-й гол зірки Ліверпуля за клуб і збірну в 58 матчах з моменту переїзду в Англію в липні 2017 року. Неймовірно статистика!

А ще більш вражаючі цифри у воротаря збірної Єгипту. Ессаму Ель-Хадарі зіграв на Чемпіонаті світу у віці 45 років і 5 місяців. І став найстаршим футболістом в історії світових першостей. Але це ще не все. Ель-Хадарі відбив перальті від Аль-Муваллада. Пенальті №2 від Аль-Фараджа потягнути рекордсмену не вдалося.

На останній хвилині матчу Саудівська Аравія забила переможний м’яч. І вперше у своїй історії виграла матч на чемпіонатах світу. Ім’я героя нації – Аль-Досарі. Саудівська Аравія – третя у групі.

А Єгипет – четвертий. Жахливий турнір для Салаха і Ко. Мо заслуговував на краще.