Усе ще на дні! Олімпік в меншості не зумів обіграти Карпати

У четвертому турі Української Прем’єр-Ліги Олімпік приймав Карпати у Києві на стадіоні імені Валерія Лобановського.

До цього поєдинку підопічні Жуліо Сезара підходили у статусі аутсайдера, адже донецька команда за 3 тури Чемпіонату України не здобула жодної перемоги. Карпати мали дещо кращу ситуацію: нічия з Маріуполем гарантувала Левам одне очко у турнірній таблиці.

Цей поєдинок став дебютним для двох центральних захисників Карпат: досвідченого Олександра Кучера та люксембуржця Тіма Халла.

Стартовий склад «Карпат» на матч проти «Олімпіка» #fckl #новини_карпат

A post shared by FC Karpaty Lviv (@fckarpaty) on Aug 18, 2019 at 6:34am PDT

В Олімпіка дебютував Іван Зотько, який нещодавно приєднався до донецької команди.

Перший тайм був за львів’янами. До того ж на 24 хвилині донеччани залишилися в меншості: пряму червону картку отримав Фабіньйо за фол проти Мартінса. Із численних повторів видно, що контакт між гравцями був, хоч і мінімальний, але порушення правил відбулося до лінії штарафного майданчика. Та все ж головний арбітр Денис Шурман призначив пенальті. Камери раз у раз вихоплювали обличчя незадоволеного Лучано Луччі, який сидів на трибуні. Виконувати пенальті пішов Гуцуляк. Він пробив у лівий від себе кут воріт, але Герман Пеньков зумів відбити цей удар. Щоправда, Гуцуляк вдало зіграв на добиванні. Все ж 1:0.

У кінці першого тайму Карпати відзначилися ще раз. Понде після серії рикошетів отримав м’яч на підступах до штрафного і, побачивши ривок партнера, віддав пас у вільну зону на Ді Франко. Капітан Левів в дотик покотив м’яч у ворота – 2:0.

Олімпіку все ж вдалося відіграти хоча б один м’яч. З пенальті. Політило, який щойно вийшов на заміну, виконав довгу подачу у штрафний майданчик. За м’яч боролися Тейшейра та Дубінчак, м’яч влучив у руку захисникові Карпат. Тож Владиславу Дубінчаку – жовту, а на ворота Романа Підківки – пенальті. Пробивав той таки Політило. Він впевнено розстріляв правий від себе кут воріт. Підківка кут удару вгадав, але не зумів дотягнутися до м’яча – 2:1

Крапку у протистоянні поставив Гуцуляк. Все розпочалося з того, що Паньков помилився: голкіпер Олімпіка вибив м’яч недалеко, та ще й прямісінько на гравця Карпат. Той головою переправив м’яч на Гуцуляка, який змістився в центр і пробив низом з-під двох захисників у кут воріт – 3:1.

Це перша перемога львів’ян у Чемпіонаті України.

«Карпати» на виїзді впевнено перемогли «Олімпік» @fcolympic_donetsk, тим самим, здобувши першу перемогу у новому сезоні! #fckl #новини_карпат

A post shared by FC Karpaty Lviv (@fckarpaty) on Aug 18, 2019 at 8:53am PDT

Натомість в Олімпіка справи кепські. Чотири тури без перемог, а попереду туманні перспективи у матчах з Динамо та Шахтарем. Коли ж свої перші очки сезону наберуть олімпійці?