Домашня сторінка Ексклюзив Усе вже вирішено? Гравець Динамо наступний сезон розпочне в іншому клубі

Усе вже вирішено? Гравець Динамо наступний сезон розпочне в іншому клубі

0 читачів онлайн
2
33,028

Журналіст Ігор Циганик розповів про можливі зміни в Динамо перед наступним сезоном

Пряма мова:

Наскільки мені відомо, Назарій Русин їде у Дніпро. Наступний сезон він, швидше за все, розпочне у футболці Дніпра-1.

Луческу збирає всіх орендованих футболістів найближчим часом. Він хоче на всіх подивитися. Після Чемпіонату Європи до них долучаться гравці, які виступали за збірну України. Когось, можливо, продадуть. Це буде розуміти Луческу. Ті з орендованих, які не підійдуть і на яких не розраховуватимуть наступного сезону, вони матимуть першочергове право відходу. Можливі оренда або продаж. У Динамо зараз пішла хороша система: рішення по трансферах приймає тільки головний тренер і він бере на себе відповідальність. Луческу цього не боїться робити. Я не здивуюся, що деякі футболісти підуть з команди.

Також журналіст прокоментував інформацію про бажання Соля розірвати контракт

Соль ніколи не розірве контракт з Динамо. НІКОЛИ! Такі гроші, які він отримує, а це порядка 80 тисяч доларів, мені здається, ніхто йому в Європі такі гроші не заплатить. Він перейшов у Динамо і зірвав джекпот. Він зараз просто зароблятиме гроші. Так, він буде там собі десь грати. Можна виступати за Тенеріфе, коли у тебе така велика зарплатня. Там жити можна, і роби, що хочеш. Динамо може розірвати контракт із Солем, але іспанець вимагатиме дуже серйозну компенсацію. І не відомо, що Динамо вигідніше.

Читайте також: Ситуація з Циганковим доволі складна© Ігор Циганик розповів про проблеми гравця Динамо та збірної України

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Як зупинити українських майстрів? Захисник Австрії виділив найсильніших гравців збірної України

Австрійці ретельно готуються до матчу з українцями …