Легендарнй ямайський легкоатлет Усейн Болт не залишає сподівань розпочати футбольну кар’єру. Восьмиразовий олімпійський чемпіон із бігу наприкінці літа минулого року завершив кар’єру. Цікаво, що один із останніх своїх свій забігів на 100-метрівці під час Чемпіонату Світу Болт програв. Непереможний атлет із Ямайки фінішував лише третім, а переможець Джастін Гетлін після фінішу поклонився перед легендою легкої атлетики.

А в естафеті 4 по 100 ямаєць не зумів фінішувати, оскільки отримав травму задньої поверхні стегна. Це пошкодження завадило Болту не лише фінішувати утому змаганні, а й поставило під сумнів можливість футбольної кар’єри Усейна. Про своє бажання спробувати себе в ролі футболіста атлет заявляв неодноразово. Ще влітку 2017-го Болт мав розпочати тренування на базі дортмундської Боруссії, але отримана травма на Чемпіонаті Світу перекреслила усі плани ямайця.

Я б із радістю грав у футбол, адже пішов із легкої атлетики. Я ро0зповідав вже про це і багато клубів мною зацікавились. Нажаль, в серпні я отримав травму і з тих пір не міг нормально тренуватись. Сподівюсь, зіграти вже у 2018 році.

Усейн восени мав взяти участь в благодійному матчі у складі Манчестер Юнайтед, але через травму йому цього зробити не вдалось. Та зараз Болт залікував травму і готовий спробувати себе в новій професії. Більше того, вже в березні ямаєцьвідправиться на перегляд у дортмундську Боруссію.

Травма позаду і я знову в чудовій формі. В березні пройду медогляд в Дортмунді після чого стане зрозуміло, чи зможу я розпочати футбольну кар’єру. Якщо в Боруссії мені скажуть, що я достатньо готовий і що потрібно ще трохи потренуватись – я так і зроблю.

Мрію підписати контракт із Манчестер Юнайтед. Якщо в Дортмунді мене не забракують, буду продовжувати наполегливо тренуватись. Я розмовляв із Алексом Фергюсоном і попросив його нагадати про мене. Він відповів, що якщо я будуздоровий і у гарній формі, то він подивиться, що можна зробити, – Усейн Болт.

Не виключено, що легендарний 31-річний легкоатлет невдовзі зможе себе спробувати в ролі футболіста і стати партнером нашого Андрія Ярмоленка. Принаймні керівництво Боруссії позитивно відгукувалось на таку ідею і запрошувало ямайця до тренувань на власній базі.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажте більше за Новак Олександр
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

#ПОКАЖИФАНАТАМ Суперфінал. Обирай свою фаворитку

9 турів мега-конкурсу #ПОКАЖИФАНАТАМ позаду і настав час обрати найкращу вболівальницю.  …