Домашня сторінка Актуально Усі думали гол, а вийшов тільки асист. Зозуля відзначився результативною дією в другому матчі поспіль. ВІДЕО

10 читачів онлайн
2
5,637

Українець відзначається асистом у другому матчі поспіль

Роман Зозуля допоміг Фуенлабраді здобути очки в матчі 5-го туру Сегунди з Сарагосою. Українець зіграв одну із ключових ролей під час першого і єдиного забитого м’яча своєї команди. В середині першого тайму після подачі з кутового Зозуля випередив захисників на ближній стійці і пробив головою по воротах. Та м’яч влучив у голову партнеру по команді Андерсону, від якого і залетів у сітку воріт. Після цього рахунок став 1:0 на користь Фуенлабради.

Animated GIF

Спочатку усі подумали, що м’яч забив саме Зозуля, навіть Фуенлабрада на своїй сторінці в Instagram написала, що український нападник відзначився своїм дебютним голом. Але уже потім на детальних повторах стало зрозуміло, що футболіст записав до свого активу тільки асист.

Сам матч закінчився з результатом 1:1. Сарагоса зрівняла рахунок на 72-й хвилині з пенальті.

Сприяв договірнякам і скаржиться!? Скандальний екстренер УПЛ критикує рівень клубів

Дивна заява від колишнього тренера команд УПЛ …