Усі результати Ліги чемпіонів. Левандовський знущається з Бенфіки Яремчука, Роналду рятує МЮ, росіяни провалюються. ВІДЕО

Динамо мінімально поступилося Барселоні, але цього дня також було чимало інших цікавих поєдинків.

Баварія — Бенфіка

В іншому матчі групи, де грає Динамо, Баварія приймала Бенфіку. У старті португальців на полі з'явився Роман Яремчук. Бенфіка дуже непогано діяла у першому таймі. Орли добре пресингували суперника, створили декілька хороших моментів. Забивати міг Евертон, але із хорошої позицій пробив набагато вище воріт.

Два голи Баварії — результат непересічної індивідуальної майстерності. У першому — Комана, який створив усе для Левандовського. У другому — геніальна передача Кімміха і гол п'ятою Гнабрі.

Бенфіка доволі швидко відіграла один м'яч. Це Морато головою вразив ворота Нойєра після подачі Грімальдо. Наприкінці першого тайму баварці могли збільшити свою перевагу, але Влаходімос потягнув пенальті від Левандовського. 2:1 після першого тайму.

Баварія не припинила красиво забивати і по перерві. Кімміх віддав чергову прекрасну передачу у штрафний майданчик, Девіс скинув на Сане і той злету пробив у кут воріт — дуже красивий удар і 3:1.

А далі був гол Левандовського. Форвард Баварії елегантно перекинув голкіпера з близької відстані — 4:1.

Нуньєс, який вийшов замість Яремчука, скоротив відставання у рахунку на 74-й хвилині поєдинку. Нападник вийшов сам на сам із Ноєром і не схибив — 4:2.

П'ятий гол Баварії був майже ідентичним до четвертого. Хет-трик Левандовського і це — 5:2.

Аталанта — Манчестер Юнайтед

В іншому поєдинку, який дуже цікавив українських вболівальників, Аталанта приймала Манчестер Юнайтед. Руслану Малиновському не знайшлося місця у старті, тому варто було очікувати на його появу вже по перерві.

Перші хвилини матчу дещо нагадали попередній поєдинок цих команд. Аталанта швидко вийшла вперед. Це спрацювала стара добра зв'язка Сапати та Ілічича. Дуван класно прострілив з флангу у штрафний майданчик, а Йосіп пробив в один дотик — 1:0.

МЮ створив у першому таймі лише два хороші моменти. Перший — стійка після рикошету від захисника Аталанти, а другий — казкова комбінація Бруну Фернандеша та Кріштіану Роналду, яка завершилася голом останнього. 1:1 після першого тайму.

В середині другого тайму Аталанта вийшла вперед завдяки класним діям Сапати. Нападник Аталанти як на велосипеді прогнав до штрафного майданчика МЮ, на шляху не помітив Магвайра і пробив повз Де Хеа — 2:1.

Аталанта чудово закрилася у другому таймі, не давши майже нічого створити манкуніанцям, але... Вже у доданий час Роналду прекрасним ударом врятував нічию для МЮ — 2:2. Руслан Малиновський так і не з'явився на полі у цьому матчі.

Усі результати ігрового дня:Вольфсбург — Зальцбург 2:1

Мальме — Челсі 0:1

Аталанта — Манчестер Юнайтед 2:2Баварія — Бенфіка 5:2Вільярреал — Янг Бойз 2:0

Динамо — Барселона 0:1

Севілья — Лілль 1:2

Ювентус — Зеніт 4:2