Насправді в Україні є багато дітей, які люблять футбол і мріють стати футболістами. Але не всі мають таку можливість. Ми вирушаємо в тур дитячими будинками, інтернатами, селами, де є діти, які хочуть займатися футболом, але не мають можливості. Ми таку можливість дамо!

Олександр Єгоров, президент ФК Олімпік Київ: 

Ідея ВСІМ ФУТБОЛ – це знайти нові таланти серед дітей різного віку з різних куточків України. Ми віримо в те, що знайдемо талановитих майбутніх футболістів. 

Олександра Лобода разом з головним тренером молодіжної збірної України Русланом Ротанем і його дружиною Христиною завітала до SOS містечка в Броварах. 

Руслан Ротань, головний тренер збірної України U-21: 

Видно, що дітям не вистачає позитивних емоцій. А всі знають, що футбол приносить приємні емоції та радість. Діти з таким азартом і прагненням рвуться виконувати вправи. Навіть сльози на очах від того, що діти чогось потребують.

Під час регулярних тренувань, я думаю, що можуть вирости таланти. Хтось далі помітить, будуть тренуватися більше. Вони такі самі діти, як і всі. Просто в чомусь доля їх обділила. Їм треба дати поштовх. Вони чекають його. 

Також завдяки проекту УСІМ ФУТБОЛ 15-річний юнак Коля тепер матиме нові бутси, щоб досягати нових висот футбольної кар’єри. Хлопець займався у футбольній академії, але наразі призупинив заняття через брак коштів.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Шахтар у ЛЄ. Прогноз на матч і подальша доля Каштру. Циганик оцінює перспективу

Журналіст Ігор Циганик в ефірі програми ЦиганикLIVE розповів про підготовку Шахтаря до мат…