Гравці збірної України на відкритому тренуванні дали ексклюзивні інтерв’ю журналістам FootballHub. Повна версія – на відео. Публікуємо головні тези…

Андрій Ярмоленко

Про забитий м’яч та атмосферу у Вест Гемі

Трішки почали забувати, тому я дуже радий нагадати нашим вболівальникам, щось ще є у мене… У Вест Гемі я відчуваю себе так, як і в Києві. Максимально комфортно, як вдома. Всі люди допомагають мені, і вони точно знали як довго я відновлювався, як багато я працював, щоб повернутися на поле показувати хорошу гру. 

Про святкування голу з медичним штабом

Коли відновлювався, я їм сказав, що як тільки повернуся і заб’ю перший м’яч, то відсвяткую з ними. І я стримав своє слово. Тому що люди багато для мене робили, багато працювали. Це нелегко.

Матч з Литвою

Звісно, важка гра, але ми готуємось. В першу чергу, показати хорошу гру у нашому виконанні. Якщо ми це зробимо, то проблем з результатом не має бути.

Динамо

Слідкую, стараюсь не пропускати жоден матч. Я впевнений, що все налагодиться. Зараз непростий період, прийшов інший тренер. Треба трішки потерпіти. Впевнений, все буде добре.

Руслан Малиновський

Емоції в збірній

Приємно приїжджати в збірну. В Україні не так часто перебуваю, тому завжди приємно повертатись додому. Всі в хорошому настрої. Голова свіжа. Тільки-но розпочали сезон. Працюють всі з задоволенням.

Про Ярмоленка

Він завжди на позитиві. Показує, що він лідер у збірній і один з кращих гравців.

Ситуація в Аталанті

Все йде добре, поступово. Стараюсь вбирати якомога більше інформації з кожним днем. Не так все просто. Люди, які розбираються у футболі, вони розуміють, що коли ти переходиш в нову країну, в новий клуб, треба тактичні заготовки втілювати у гру. Це дуже важливо. Тому зараз постійно з тренерами, помічниками, які пояснюють, чого вимагає Містер і як треба грати. Деталі, над якими треба працювати.

Роман Яремчук

Перебування в збірній

Завжди фантастичний настрій, багато знайомих, багато товаришів. Я дуже дорожу тим часом, коли перебуваю у збірній. Приємно сюди повертатись.

Група в Лізі Європи

Я знаю, яка Олександрія команда. То буде зовсім інша для них гра, ніж в чемпіонаті України. Думаю, вони зроблять великий сюрприз в нашій групі. Дехто у нас почав сміятись, не знаючи такої команди. Але я їм одразу сказав, що буде дуже складно. Від такої команди треба чекати хорошої гри.

Про Ярмоленка

Він завжди в настрої. Завжди може прихопити. Треба бути в тонусі, готовим до його прихоплень. Нікого не шкодує, з усіма може пожартувати.

ФОТО Footballhub

Олександр Караваєв

Атмосфера в збірній

З усіма хочеться поспілкуватися, особливо з тими, хто грає за кордоном. Перший день у збірній – це як ознайомлювальний. Хочеться дізнатись, в кого як справи.

Матч проти Зорі

Позитивні емоції. Команда, в якій я провів 5 років. Було приємно, коли стадіон аплодував. Весь тренерський штаб, персонал, гравці Зорі тепло мене зустріли.

Перехід Коноплянки в Шахтар

Я впевнений, що він складе хорошу конкуренцію в клубі. Буде мати постійну ігрову практику. Йому адаптація не треба. Він в своїй країні. Мовного бар’єру не буде. Впевнений, у нього все вийде.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Чи буде 5 замін в УПЛ? Останні новини

Ведучий програми ПРОФУТБОЛ Ігор Циганик в ефірі #ЦиганикLive поділився інформацією щодо ре…