Успіх у Лізі Європи. Олександрія не по зубах Генту

Олександрійці у Львові грали проти Яремчука і його Гента.

Перший домашній матч

Володимир Шаран на перший домашній матч Олександрії у Лізі Європи випустив склад, націлений більше на атаку. У Гента в старті виділялися два дуже знайомі українським уболівальникам прізвища: Яремчук і Пластун.

Вже на 2 хвилині ставка українського тренера могла принести результат. Мірошниченко подав з лівого флангу у штрафний майданчик Гента, де не прикритий ніким Лучкевич головою пробивав по воротах Камінскі – сейв голкіпера бельгійців.

Гент відповів майже одразу дуже схожим епізодом Лустіга. Подача з кутового була точно на голову шведському захиснику, який пробив поруч зі стійкою воріт Паньківа.

Прикра втрата

Бажання олександрійців забити швидкий м’яч зіграло з ними злий жарт. Атака номінальних господарів завершилася втратою Ковальцем м’яча і швидкою контратакою Гента. Новачок бельгійців Депуатр отримав м’яч біля лінії штрафного майданчика і, хитнувши захисника, пробив – м’яч трохи зачепив Пашаєва і полетів у ближній кут воріт Паньківа – 0:1.

Українці довго не могли прийти до тями і створити загрозу воротам Камінскі. Проте за 20 хвилин підопічні Шарана спочатку взяли м’яч під свій контроль, а потім почали тиснути на гостей. Дуже класний шанс втратив на 28 хвилині Третьяков, який зовсім трохи не дотягнувся до прострілу від Сітала. Ще ближчим до гола був Банада, але його удар головою після хорошого навісу потягнув голкіпер Гента.

Між двома нагодами Олександрії затесався невеличкий фарт, який врятував українців після удару Нгаду – стійка.

Гольова атака

Другу половину зустрічі Олександрія розпочала дуже впевнено, і це принесло результат на 60 хвилині. Затяжна атака українців завершилася ударом Ковальця і сейвом від Камінскі, але на добиванні найспритнішим виявився самотній Сітало, який переправив м’яч вже у порожні ворота бельгійської команди – 1:1!

Форвард команди Шарана міг шокувати Гент за 7 хвилин, але його удар з лінії воротарського майданчика пройшов вище.

На 76 хвилині своїх експартнерів міг засмутити Роман Яремчук. Український нападник Гента головою пробивав після навісу з флангу – Паньків врятував Олександрію.

Олександрія віддала ініціативу гостям, зробивши акцент на контргру, але більше забитих м’ячів у цій зустрічі вболівальники у Львові не побачили. Перший, історичний, заліковий бал у груповому етапі Ліги Європи для команди Володимира Шарана!