Успіх фаворитів. Яремчук забив Ліверпулю, а Зінченко вийшов у півфінал Ліги чемпіонів. ВІДЕО

Поразка Бенфіки у домашньому матчі з Ліверпулем залишала португальцям примарні шанси на вихід до півфіналу Ліги чемпіонів.

Після нічийної першої половини (1:1) у складі Бенфіки на другий тайм мерсисайдського поєдинку з'явився українець Роман Яремчук. Ексфорвард Динамо за рахунку 3:1 на користь господарів (дублем по перерві відзначився Фірміно) забив свій третій м'яч у поточному розіграші Ліги чемпіонів. Нападник після передачі від Грімальдо вийшов віч-на-віч з Аліссоном, переграв голкіпера Ліверпуля і покотив м'яч у сітку воріт – 3:2.

Гол українця зарядив гостей. Нуньєс на 83 хвилині зрівняв рахунок у зустрічі, але на більше гравців Бенфіки цього вечора не вистачило – 3:3 (6:4 за сумою двох матчів).

У паралельному поєдинку Манчестер Сіті втримав мінімальну перевагу першої зустрічі, вибивши зі змагань Атлетико – 0:0 (1:0 на користь англійців за сумою двох матчів):

Підопічні Гвардіоли нівелювали всі атакувальні спроби мадридців (гравці іспанського клубу змогли пробити у площину воріт гостей лише двічі) і вийшли до півфіналу Ліги чемпіонів, де на них вже чекає Реал.