Президент Динамо Ігор Суркіс назвав спеціалістів, які увійдуть до тренерського штабу київського Динамо. Зокрема, це Вадим Євтушенко та тренер воротарів Михайло Михайлов.

У цей штаб увійшов тренер воротарів Михайло Михайлов. Тут без питань, він давно працює, професійно і якісно. Я думаю, це правильне рішення. Також увійде Євтушенко. Я бачив Федорова. Ми з ним не обговорювали цю кандидатуру. Але я знаю, він хоче запросити Гусєва. Тобто молодих хлопція, коли був Лобановський і так само залучив Михайличенка і Дем’яненка. От така філософія.

Президент Динамо був досить красномовним у своєму зверненні до гравців Динамо.

Я вам поставив чітке питання: ви готові до великих завдань?Але ви обманули мене та вболівальників. Тому починаємо з чистого аркуша. Відбулася трагедія для фанів, які вірили в команду. І їм треба повернути віру своєю грою, самовіддачею в тренувальному процесі. Ви можете повернути їм віру! І ви будете виконувати все, що сказав тренерський штаб. 

Чому звільнив Хацкевича і чому призначив саме Михайличенка. Які були причини поразки від Брюгге?

Скільки там залишилося до наступної гри,  7 чи 9 днів?! До цього часу ви маєте команди вивести з цієї ями.  Я думаю, що фізично команда готова. Вони ж не відпочивали на пляжі, команда готувалась. Може, підкоригувати деяких футболістів. Так, можна завжди знайти причини. Наприклад, Вітя Циганков не в тій формі, до якої ми звикли. Він пропустив всі збори. Вербич тільки набирає форму після травми. Соль. Причини – травми! Але глибина складу цього сезону давала нам можливість таку команду як Брюгге пройти. Ми мали її пройти. Якщо минулого сезону я комусь сказав. що Аякс ще наробить галасу. По своєму класу ми не можемо пройти цю команду. Аякс дійшов до півфіналу Ліги Чемпіонів!

Жаль, що ми в рейтингу можемо втратити. От Маріуполь вилетів. Я не можу не дивитися на все з оптимізмом. Тому що без оптимізму цим всім дуже складно займатися. 

Оренда Супряги і Булеци узгоджувалася також із Михайличенком. Єдине, що я не впевнений щодо оренди Алібекова в Слован. Я спитав, чи не занадто швидко ми його віддали? І почув відповідь, що ні, хай набуде досвіду. Ми говорили з ним протягом 2 діб і я спитав: влаштовує нинішній склад? Він відповів, що все влаштовує.

Ті люди, які будуть не вмотивовані, ми виставимо їх на трансфер або цього трансферного вікна, або наступного. Мені здається, хлопці мають заново доводити, що вони можуть грати у складі Динамо. 

Поблажок нікому не буде. Ми говоримо, молоді-молоді, але подивіться на захист: Бурда – 24 роки, Кадар – 29, Кенджора –25, один Миколенко молодий. Бойко – 31 рік. Я б не став говорити, що у нас молода команда! 

Велике завдання – вихід у Лігу Чемпіонів. Завдання не виконали, тому моя ранкова розмова з Хацкевичем була зрозуміла. Були запрошені всі ті футболісти, яких хотів колишній тренерський штаб.  Хацкевич має відпочити, а команду має очолити новий тренер. 

Це провал всієї клубної системи від мене до спортивного директора. Щось було зроблено не так. Може, тренувальний процес був не такий, може комплектація була недостатня. Я в нього спитав, яким він бачить майбутнє Динамо. Ми поговорили про позитивні і негативні моменти. Я би хотів, що він їх швидше виправив. Він їх бачить, і я розумію, як він хоче їх виправити. 

Скільки разів я звільняв тренерів, але в мене було лише одне неприємне враження. Тоді, коли після Трабзонспора я прибрав Михайличенка. Якщо взяти мою логіку, філософію: Хацкевич майже нічого не виграв, хоча провів три сезони. А Михайличенко  виграв два чемпіонати поспіль, і програв Трабзонспору… Може, я був молодим, гарячим. Тому я вважаю, що якщо йому дадуть ще один шанс, то він зможе ним скористатися. 

На сьогодні краще ніж Михайличенко, не знає команду ніхто! Він її укомплектував, він знає, як працювати з командою. Я сподіваюся, він внесе нові ідеї і дасть новий поштовх.

Читайте також про сумний антирекорд Динамо в єврокубках.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Четверо гравців Шахтаря у символічній збірній 1/4 Ліги Європи!

Український клуб делегував найбільше представників …