Увірветься в основу? Юний талант Динамо знищує молодіжку Шахтаря. ВІДЕО

Битва молодіжок Шахтаря та Динамо

Шахтар U-21 перед цим поєдинком очолював турнірну таблицю та випереджав киян на 1 заліковий бал у молодіжній першості України.

У першому таймі яскравих гольових моментів у виконанні команд було не надто багато. Єдиний забитий м’яч у першій половині зустрічі – в активі Динамо. Клейтон, котрий, як і Дуелунд, вишов у старті дубля, зібрав на собі кількох суперників у центрі поля та віддав точну передачу праворуч на фланг. Скорко отримав пас і точно прострілив у воротарський майданчик. Першим на м’ячі опинився Владислав Ванат, який і відправив м’яч у ворота – 1:0.

Наприкінці першого тайму у киян був іще один гольовий епізод, але Вівчаренко з вигідної позиції пробив головою вище воріт. Гірники подекуди намагалися створити небезпеку біля воріт Моргуна, але до стовідсоткових моментів справа не доходила.

В наступні 45 хвилин підопічні Юрія Мороза продовжили домінувати у зустрічі. Вікентій Волошин, який вийшов на заміну у другому таймі, протягнув м’яч з власної половини поля та викотив під удар Клейтону. Бразилець перекинув і голкіпера суперника, і ворота.

Клейтон виправився пізніше, коли знову розібрався із суперниками у центрі поля та віддав праворуч на Назарія Волошина. Той прострілив уздовж воріт на Ваната, який точно замкнув – 2:0.

Цей гол став для динамівця 19-м у нинішньому чемпіонаті U-21. Нападник киян є лідером у гонці бомбардирів. На 2-й сходинці Богдан В’юнник із Шахтаря, у якого 15 голів.

Молодіжка Динамо перемагає гірників із рахунком 2:0 та виходить на 1 сходинку чемпіонату. У киян ще є гра в запасі.