Домашня сторінка Актуально УЄФА погрожує Ман Сіті. У команди Зінченка величезні проблеми

УЄФА погрожує Ман Сіті. У команди Зінченка величезні проблеми

23 читачів онлайн
0
2,743

Новоспечений чемпіон Англії Манчестер Сіті може зіткнутися із серйозними проблемами. УЄФА наполягає на повторному розгляді справи щодо порушення Містянами правил фінансового фейр-плей і винесенні жорсткого покарання.

Зокрема, керівний футбольний орган вимагає відсторонення Ман Сіті від розіграшу Ліги Чемпіонів на сезон 2019/2020 років. До уваги беруться надані клубом фінансові звіти за минулий сезон, які у підсумку є збитковими для манчестерців. Як повідомляє New York Times, рішення щодо справи Ман Сіті має бути винесене до кінця цього тижня. Однак, чи це справді буде виключення команди із Ліги Чемпіонів, наразі невідомо.

Також джерело стверджує, що покарання базуватиметься і на обвинуваченнях щодо розгляду попередньої справи за участі Ман Сіті. Оскільки, за даними УЄФА, тоді керівництво Містян подало неправдиві документи для ліцензування до Англійської футбольної асоціації. Саме ці факти зацікавили УЄФА і зумовили новий розгляд справи. Тепер ситуацією займатиметься не Дисциплінарний комітет, а Комітет фінансового контролю УЄФА.

Нагадаємо, що у 2014-му році Ман Сіті вже отримував покарання від УЄФА за порушення фінансового фейр-плей. Тоді, щоправда, команду не було виключено із Ліги Чемпіонів. Клуб заплатив штраф у розмірі 49 мільйонів фунтів, отримав обмеження витрат на трансфери та обмеження кількості гравців у заявці на матчі ЛЧ. Замість 25 футболістів Містяни могли включити лише 21.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Генії з російської асоціації! Б’ють рекорди смертності від COVID-19, але дозволяють фанів на матчах

Російська асоціація футболу прийняла шокуюче рішення …