Домашня сторінка Актуально УЄФА покарала Динамо та Шахтар. Головного тренера Гірників дискваліфікували на один матч

УЄФА покарала Динамо та Шахтар. Головного тренера Гірників дискваліфікували на один матч

2 читачів онлайн
6
47,676

Динамо та Шахтар влетіли на гроші!

Контрольний, етичний та дисциплінарний орган УЄФА прийняв ряд рішень щодо порушень у поєдинках, які проходять під егідою цієї організації. Серед команд-порушників опинилися і Динамо з Шахтарем.

Зокрема, кияни отримали штраф у розмірі 19 тисяч євро за поєдинок Ліги Чемпіонів з Ювентусом, який відбувся 20-го жовтня. А саме, 5 тисяч за порушення мінімальних вимог медичного протоколу УЄФА для повернення глядачів. А ще 14 тисяч за перекриття громадських проходів до стадіону. Штраф повинен бути сплачений протягом 90 днів з моменту повідомлення цього рішення.

скрін УЄФА

Шахтар же отримав покарання за матч Ліги Чемпіонів з Інтером, який відбувся 27-го жовтня. Гірників оштрафували на 15 тисяч євро за несвоєчасний початок поєдинку. Також окреме покарання отримав і головний тренер донецького клубу Луїш Каштру. Його дискваліфіковано на один матч, і він повинен заплатити 5 тисяч євро штрафу. Для виплати у Шахтаря є 90 днів з моменту оголошення рішення.

скрін УЄФА

Читайте також: Італійський гранд активно стежить за гравцем Динамо. Називається потенційна сума трансферу та Трансферу не буде? Лідер Шахтаря хотів повернутися до старого клубу, але, схоже, не вийде

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Вийшов на заміну і забив! Орендований у Динамо гравець знову відзначається. ВІДЕО

Нападник киян продовжує забивати у новому клубі …