В Англії все ще розраховують на Зінченка. Але українцю треба багато чого довести

Українцю доведеться себе проявити

Журналісти авторитетного англійського видання Manchester Evening News склали список гравців, яким потрібно багато чого довести цього сезону, якщо вони хочуть залишитися в Ман Сіті. Зокрема, до цього переліку потрапив і Олександр Зінченко, про якого написали таке:

Єдиний спосіб, яким Сіті зміг би залучити нового лівого захисника цього літа, це повністю переключитися на Олександра Зінченка, показавши, наскільки слабкий запас у клубу.

Зінченко з ‘явився, як рятівне коло для Гвардіоли. Нарешті знайшли того, хто був здатен зіграти на позиції лівого захисника за відсутності Менді після декількох провальних експериментів.

Українець так добре виступив у 2018/19 сезоні, що з ним підписали новий п’ятирічний контракт, але потім щось пішло не так. Як і його французький колега, Зінченко минулого сезону страждав від травм. Це без сумніву вплинуло на його форму. В поточній кампанії він ще не виходив на поле через ушкодження.

Зінченко довів, що у нього є талант, він може бути важливим членом команди, але для цього потрібно повністю відновитися і довести це ще раз, перш ніж його час в Сіті спливе

Photo by Catherine Ivill/Getty Images

Нагадаємо, що цього літнього трансферного вікна Зінченка активно сватали до іспанської Барселони.

Читайте також: Повернення легенди. Знекровлена заявка збірної України на матч із Францією та

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також