В Білорусі знову забивають українці

Українське протистояння цього туру відбулось у чемпіонаті Білорусі. На двох в складі брестського Динамо і ФК Мінськ грають аж 5 українців. В складі Динамо на поле зі старту вийшов тільки Олександр Нойок. А от у суперника з’явились усі троє: Насибулін, Васильєв і Бохашвілі. Та саме Олексій Хобленко приніс брестському Динамо перемогу. Українець на 78-й хвилині поставив крапку у грі проти ФК Мінськ.

Екс-нападник Чорноморця розпочав матч із запасу, та на полі з’явився лише на 76-й хвилині. А до того команди вже встигли забити по м’ячу і награти на червону картку. Вилучення в складі Динамо отримав Каргас. Щодо голів, то відкрили рахунок гості. В складі ФК Мінськ теж знайшовся українець, який зумів відзначитись голом. Вихованець Маріуполя Владислав Насибулін скористався необачністю захисту та власною швидкістю і переграв голкіпера Динамо.

Господарі швидко знайшли аргументи у відповідь. Не пройшло і 10 хвилин, як Дуарте зрівняв рахунок. Португалець підключився до атаки, обікрав суперника і вирішив пробити з дальньої дистанції. Гол, можливо, і вийшов випадковим, але за такою траекторією удару важко спостерігати без захвату. Протримався рівний рахунок аж до 78-ї хвилини, коли помилкою захисту Мінська скористався Хобленко. 2:1 в битві українських легіонерів перемагає команда із Бресту.