В Києві збірну України з футзалу привітали з півфіналом на Євро

В неділю завершився чемпіонат Європи з футзалу, де збірна України, титульним спонсором якої є перший легальний букмекер Parimatch Ukraine, посіла четверте місце. Цей Євро став одним з найкращих для нас та найуспішнішим за 17 років.

Щоб привітати команду з цим досягненням, у вівторок за підтримки Parimatch Ukraine в PM Hall відбувся урочистий захід. Його гостями стали президент Асоціації футзалу України Сергій Владико, головний тренер збірної Олександр Косенко та гравці.

Разом вони розповіли, як для них все складалося в Нідерландах, де проходив турнір, та завдяки чому вдалося посісти місце у Топ-4.

Футзал Паріматч

Альона Кобозєва, Head of Communications Parimatch Ukraine:

Своєю грою на Євро наша команда показала, що вона дійсно творить історію. Для нас велика честь бути вашим партнером, підтримувати асоціацію та національну команду. Сподіваємося на нові успіхи в майбутньому та щиро бажаємо, щоб результати ставали все вище і вище. А смак кожного гола у вас залишався якнайдовше.

Владико

Сергій Владико, президент АФУ:

Не тільки у гравців, а й у мене емоцій немає після Євро. Але це приємна спустошеність після успішного результату. Дуже вдячний всім, хто допомагав команді. Ми довго йшли до цього, провели серйозну підготовку, зіграли багато спарингів. Леви – інакше й не назвеш наших гравців. Билися душею та серцем. Нас ще довго згадуватимуть в Нідерландах.

Також президент АФУ зазначив, що дуже б хотілося провести фінальну частину великого турніру в Україні. Це питання постійно обговорюється, але у нас немає потрібних арен. Втім, Україна претендує на проведення Євро-2025 з баскетболу і ці майданчики цілком можуть бути використані й для потреб футзалу.

Косенко

Олександр Косенко, головний тренер збірної України:

Ми привернули до себе увагу всієї країни. Змогли показати гру, яка всім сподобалася. А вболівальника не обдуриш, і ми дійсно відчували підтримку. Було складно фізично та психологічно, але ми були однією командою і завдяки цьому здобули результат. Він не випадковий, фундамент було закладено давно. Будемо продовжувати рухатися вперед, хлопці зрозуміли, що ми здатні на багато що.

Олександр Косенко додав, що чим більше у нас буде майданчиків, тим більше дітей гратимуть і тим більше у нас буде професіоналів високого рівня. Україна має великий потенціал, але для його реалізації потрібні умови, як і в будь-якому виді спорту.

Шотурма

Петро Шотурма, капітан збірної України:

Результат здобутий на Євро дасть великий поштовх розвитку футзалу. Атмосфера під час турніру була хорошою в команді, а ми показали бійцівські якості на 100%. Ми відчували неймовірну підтримку – це надихало.

Михайло Зварич, найкращий бомбардир збірної України на Євро:

Четверте місце – непоганий результат. Але ми здатні боротися за більше. Ставлення до нас змінилося, нас бояться та поважають. І все це завдяки нашій грі.

Торт_футзал

Ще гравці поділилися, що після Євро їм найбільше хочеться нормально поїсти, оскільки страви у Нідерландах були не найкращі. А ще – прогулятися на свіжому повітрі, адже на Євро довелося дотримуватися карантинних норм.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також