В Одесі знову перемагають свої

Чорноморець і Десна грали у вечірній час і, з огляду на літню пору року, це мало б сприяти активному і швидкісному футболу. Але очікування не були виправдані. Команди почали із дуже в’язкого, обмеженого у гольових моментах футболу. Одесити швидко зрозуміли, що на далеко не ідеальному газоні грати в короткий пас буде дуже важко, і перейшли на більш силовий варіант.

Фото ФК Чорноморець

Згодом на таку ж манеру ведення гри перейшли і гості. Лише до перерви на двох команди виконати близько півтора десятка навісів і тільки декілька з них досягали адресатів. Перший справді гольовий момент створили гравці Чорноморця під кінець першої половини гри. Романюк протис захисника, але із гострого кута пробив просто у голкіпера Десни.

Важко сказати кому пішла користь перерва і чи пішла взагалі. Не змінилися ні ритм, ні тактичний малюнок гри. Команди продовжували лонгболами шукати нападників. Декілька разів Десна робила спроби пройти через передачі низом. Включався Фаворов, але йому дуже складно було розрахувати відскок м’яча на такому газоні і, як наслідок – втрачений момент.

Одесити на 72-й хвилині згадали, що грають вдома і нарешті зуміли забити. М’яч після прямого штрафного удару Чорнія прийшовся у стійку, а на добиванні першим був Смирнов – 1:0. Десна програвати не планувала і останні хвилини матчу провела перед штрафним майданчиком одеситів. Вбивчий момент не використали гості вже у компенсований час. Нападник Десни замість того, аби завершувати атаку ударом чомусь вирішив шукати пасом партнера і дозволив супернику нейтралізувати небезпеку. Чорноморцю вистачило терпіння, щоб утримати мінімальну перемогу і виграти другий домашній матч поспіль.