Боруссія – Баварія. Все вирішив один фантастичний удар

Центральний матч 28-го туру Бундесліги. Дортмундська Боруссія приймала у себе вдома Баварію.

Увага всього футбольного світу була прикута до цього матчу. Всіх цікавило запитання: хто буде кращим – Голанд чи Левандовський?

Обидві команди – у своїх бойових складах. Єдине, що Боруссія грала без Марко Ройса, який отримав травму ще в лютому і не встиг відновитися.

Вже на першій хвилині матчу Боруссія могла повести в рахунку. Захисники гостей не очікували такої активної гри з боку господарів поля. Дауд з центра поля віддав класну передачу на вихід Азару між оборонців Баварії. Ноєр вийшов за межі штрафного майданчика і вибив м’яч на Девіса. Однак, його швидко обікрав Голанд, який увійшов до штрафної зони і пробив поміж ніг голкіпера мюнхенців, що встиг повернутися на свою позицію. Проте, на лінії воріт вже стояв Боатенг і  він врятував свою команду.

Всередині тайму схожий момент стався біля воріт Боруссії. Коман прийняв м’яч біля лінії поля в штрафному майданчику Джмелів і скинув на Гнабрі, який з лінії воротарської зони прошив Бюркі, але Піщек встиг підстрахувати свого голкіпера і розрядив ситуацію.

Баварія контролювала перебіг подій на полі. Чудово грав реактивний Девіс, який встигав і в захисті, і в атаці. Особливо запам’ятався момент, коли 19-річний оборонець зумів накрутити одразу чотирьох гравців Боруссії біля їхніх воріт, і тільки Хуммельс зупинив футболіста у своєму штрафному майданчику, жорстко поставивши корпус.

Гості змогли використати свою перевагу лише наприкінці тайму. Голом у роздягальню відзначився Кімміх. Півзахисник прийняв м’яч в декількох метрах біля штрафного майданчика і  елегантно перекинув воротаря Боруссії, який вийшов далеко з воріт. Бюркі ледь дотягнувся до м’яча, але не зміг виправити свою помилку – 0:1. Фантастичне виконання!

На другий тайм тренер Боруссії  Фавр випустив на поле Джейдона Санчо і Емре Джана, однак, вони не змогли сильно допомогти господарям.

Гарний момент зрівняти рахунок мав Голанд. Після чудової діагоналі з правого флангу від Хакімі, Азар прийняв м’яч в штрафній зоні Баварії і скинув на Голанда. Однак, норвежець з 13-ти метрів влучив у Боатенга.

На 70-й хвилині матчу Фавр був змушений замінити Голанда через травму.  Футболіст потягнув м’яз, і накульгуючи, залишив поле.

Боруссія атакувала багато, але все зводилося до дальніх пострілів, які без проблем ліквідовував Ноєр.

Чудову нагоду подвоїти перевагу Баварії міг Левандовський. Нападник гостей змістився до центру поля і пробив з лівої ноги з 18-ти метрів – м’яч влучив у стійку воріт Боруссії.

Ото ж рахунок залишився 0:1. Після цієї перемоги Баварія випереджає дортмундський клуб аж на 7 пунктів.