В УАФ заговорили про провали суддів. Є прізвища

Після поновлення футболу в Україні вболівальники могли побачити не лише гру команд, а й регулярні суддівські помилки і суперечливі рішення.

В УАФ довго мовчали, але все ж вирішили прокоментувати роботу арбітрів. Перший віце-президент Української асоціації футболу Олег Протасов назвав прізвища кількох арбітрів, які припустилися помилок у нещодавніх матчах. Протасова цитує прес-служба УАФ:

Зазначу, що Комітет арбітрів УАФ — незалежна структура. У комітету та його керівника Лучано Лучі є повна підтримка з боку керівництва УАФ. Ніхто не втручається в їхні кадрові питання, питання ротації арбітрів та їхнього покарання. Водночас, викликає певне занепокоєння регулярне згадування окремих арбітрів у контексті неякісного арбітражу матчів чемпіонату. Яскравий приклад — Микола Балакін, який нещодавно знову припустився грубих помилок після тривалого відсторонення за схожі дії.

На жаль, незрозумілі, прикрі суддівські помилки є не тільки в матчах УПЛ, а й у матчах щойно поновленої Першої ліги. У першому ж турі після поновлення поєдинків у Першій лізі ми маємо великі претензії однієї з команд до якості арбітражу. Зокрема, це стосується роботи Ярослава Козика в матчі Чорноморець — Волинь. Нагадаю, цей досвідчений арбітр уже був раніше відсторонений від арбітражу в матчах УПЛ за грубі помилки. Але, схоже, висновки зроблені не були. Судячи з наявних відеоповторів та попереднього аналізу, уже зараз можна говорити, що арбітраж у цьому матчі не відповідав його рівню, а головний рефері ухвалив низку дуже суперечливих рішень.

Як мені повідомили в комітеті арбітрів, рефері Ярослав Козик був призначений на цей матч з урахуванням важливості цієї гри для розподілу підсумкових місць у турнірній таблиці. Але треба визнати, що арбітр не виправдав сподівання, й окремі його рішення викликали резонанс серед представників футбольної спільноти. Сподіваюся, що Комітет арбітрів візьме цю інформацію до відома й зробить відповідні висновки…

Цілком можливо, що Олег Протасов говорить про суперечливі рішення Миколи Балакіна в матчі Зоря — Динамо. Дії арбітра детально проаналізували у програмі Фантазіста.

На відео з 22:28:

Схоже, покаранням для Балакіна буде матч Першої Ліги Минай — Інгулець, який він судитиме 29 червня.

Нагадаємо, багато суперечок було і навколо рішень головного арбітра матчу Динамо — Колос Сергія Бойка. Він призначив аж 4 пенальті у цьому поєдинку.

Читайте також: Малиновський один із найкращих! Українця високо оцінили

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також