Домашня сторінка Актуально В Україні стартував унікальний спецпроект з кіберспорту – Twelve

В Україні стартував унікальний спецпроект з кіберспорту – Twelve

4 читачів онлайн
0
247

Twelve – проект про 12 українських кіберспортсменів, які увійшли в історію кіберспорту.

Цього літа стартував унікальний проект Twelve, який розповідає про 12 українців, які домоглися успіху в кіберспорті. Герої історій — це звичайні люди, але кожен з них не тільки став першопрохідцем у світі професіонального геймінгу, але і зробив кар’єру. Історії розкривають індустрію кіберспорту зсередини: читачі дізнаються, з чого починали майбутні кіберспортсмени, від чого відмовлялися заради своєї мрії та скільки часу присвячували тренуванням. Проект ініційований Parimatch – букмекером № 1 у світі кіберспорту.

У першій такій історії про свій шлях у світ геймінгу розповів Богдан Iceberg Василенко. У 16 років хлопець був кандидатом у майстри спорту з боксу, а зараз він — професіональний гравець в Dota 2.

Коли я залишав спорт, не думав про те, чим буду заробляти. Я просто шукав заняття, яке зробить моє життя цікавим. Я насолоджувався атмосферою і ловив момент. Не факт, що через два місяці я буду продовжувати цим займатися. Раптом, я знайду себе в чомусь іншому, як це було з боксом? Поки це приносить мені емоції — я буду грати, – сказав Богдан.

Останні роки показали, що популярність кіберспорту продовжує зростати. Це відзначають також і представники класичного спорту, які не просто стежать за успіхами своїх колег, а й нерідко навчаються у них чомусь новому. Ці дві індустрії скоріше не змагаються, а більше доповнюють одна одну.

Наступний герой Twelve розповість про свої успіхи вже на початку вересня.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Катастрофа Ярмоленка з Арсеналом. Українець долучився до прикрої поразки Вест Гема. ВІДЕО

У 2-му раунді АПЛ Вест Гем завітав у гості до Арсенала …