Ексклюзивно для FootballHub В’ячеслав Грозний розповів, чому він підтримує ідею розширення УПЛ до 16 команд

Ще у 2015 році, коли я працював у Говерлі, я також працював у робочій комісії, де були представники всіх клубів. Ми вирішували, який буде формат. Тоді, як і зараз – я був за 16 команд. Я також розумію аргументи інших. Кожен має право на власну думку. Чому я хотів, щоб було 16 команд?

По-перше, 16 українських тренерів тренували би у Прем’єр-Лізі. 16 команд U-21 та U-19, це було б добре і для журналістів. І арбітрам судити 8 матчів у турі замість 6 матчів. І вболівальникам було б цікаво побувати у інших містах. В Ужгород залюбки приїжджали і Динамо, і Шахтар, і Металіст, і Дніпро. Це цікаво.
Якщо зменшити кількість команд, то нашим тренерам не буде, де працювати. І багато гравців будуть змушені виїхати закордон, в чемпіонати, які не є топовими. Команд мало, а працювати десь треба, заробляти гроші треба. І вони їздять в Угорщину, Польшу, Прибалтику, а так би вони грали у нас і прогресували.

Але допускати треба тільки ті команди, які мають можливості. Команди, які грають у єврокубках – не повинні давати якісь гарантії та декларації, що вони будуть фінансуватись, вони ж і так фінансують, інакше не потрапили б у єврокубки. Всі інші команди повинні гарантувати і фінансово підкріпити мінімальний бюджет для команд, які йдуть з 6-го місця. Всі власники команд, Прем’єр-Ліга та ФФУ повинні визначити якусь певну суму.
Ця сума повинна бути переведена на банківські рахунки чи Прем’єр-Ліги, чи ФФУ, чи якогось банку. Щоб власник не мав права забрати звідти жодної гривні. Тому, якщо ви власник – ви вже інвестували гроші. Чи зможете ви зняти команду? Ні. Якщо у вас немає цих грошей – ви просто не будете подавати заявку на Прем’єр-Лігу.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Футболу буде більше. Топовий контент відтепер на каналі УНІАН

Ви зможете побачити максимум футболу на загальнодоступному каналі …