Валенсія – Депортиво. Галісія знову переможена

Максим Коваль вдруге за час іспанської оренди вийшов у стартовому складі Депортиво. Перша поява українця в основі команди з Ріасора була не дуже тривалою. Максим ще в середині першого тайму отримав червону картку. Після цього Коваль навіть не завжди потрапляв до заявки своєї команди. Втім, у матчі 38-го туру з Валенсією українець отримав шанс. І знову не дограв матч до кінця…

Старт і цього поєдинку вийшов не найкращим для Депортиво і Коваля зокрема. Сімоне Дзадза першим був на підбиранні у штрафному майданчику гостей і точно пробив у дальній кут. Окрім гольового удару влучних пострілів у площину воріт в першому таймі не було.

Куди більше проблем стало у Коваля після перерви. Ударною видалася стартова 15-хвилинка другої половини матчу. Двічі Максим відбивав удари суперників у ближній кут. А коли вже і Коваль не міг врятувати, на допомогу приходила поперечка. На 72-й хвилині матчу екс-динамівець ледь сам не створив собі проблем. Голкіпер кинув м’яч просто на Гедеша. Португалець одразу завдав удару, але в ефектному стрибку Коваль перевів м’яч на кутовий.

Але і воротар не врятував, коли з меж штрафного майданчика ворота розстрілював Гедеш. Гарматний удар португальця прошив захисників і голкіпера, 2:0. Депортиво миттєво відреагував на пропущений м’яч. Розлога атака гостей знайшла на фланзі Москеру, який хитнув захисника і викотив м’яч на ногу Лукасу. Екс-гравець Карпат і Динамо в дотик відправив м’яч у ворота. Ще за хвилину Лукас Перес знову опинився за мить від гола, але Доменек зміг врятувати свої ворота.

Депортиво зробив усе, аби врятувати цей матч, але зрівняти рахунок так і не зміг. Коваль на 83-ій хвилині вичерпав довіру Зеєдорфа і поступився місцем у воротах Тітоню. Команда українця залишає Примеру, а от яким буде майбутнє самого Максима поки що не відомо.