Восьмий тур іспанської Ла Ліги підготував чимало палких протистоянь. Чого лише варті поєдинки між Атлетико і Барселоною, Атлетиком та Севільєю, надскладна перемога мадридського Реалу в матчі проти Хетафе. Та головною окрасою ігрового вікенду поза сумнівами можна вважати феєрію в Севільї.

Бетис приймав Валенсію. Обидві команди перебували у верхній частині турнірної таблиці і демонстрували хороші результати. Андалусійці мали чотириматчеву безпрограшну серію. Більше того, Бетис здобув три перемоги одна з яких на Сантьяго Бернабео. Валенсія почала сезон ще більш ударно. Нарешті вболівальники кажанів можуть бути задоволені виступами своєї команди. Адже Валенсія ще жодного разу не програла і результативністю поступається лише Барселоні.

Матч як найкраще складався для гостей. На перерву команди пішли за комфортної переваги валенсійців 2:0, голами відзначились Кондогбія та Гедеш. В середині другого тайму ще по голу забили Міна і Родріго. 4:0, здавалось гру зроблено. Але господарі не збирались здаватись без бою і зупинились за крок від камбеку. Кемпбел, Санабрія і Тельо скоротили відставання до мінімуму.

Однак і на цьому голи не закінчились. Валенсія на сам кінець забила ще двічі. Фінальний свисток зафіксував драматичну і надрезультативну перемогу кажанів з рахунком 6:3. До речі, цим результатом Валенсія повторила свій рекорд результативності. Раніше валенсійцям вдавалось ще тричі забити по 6 голів у ворота суперника. Ставалось це у 1950, 1951 і 2004 роках. Цікаво, що саме у 2004-му кажани здобували своє останнє чемпіонство. Тоді Валенсія теж на виїзді забила 6 голів у ворота Малаги і перемогла 6:1.

Зараз підопічні Марселіно після восьми турів перебувають на другій сходинці, не маючи жодної поразки. В активі Валенсії 18 очок і поступається вона тільки Барселоні, яка перебуває на чолі таблиці, чотирма пунктами.