Вали назад у свою Україну!© На українського зрадника наїхали нові співвітчизники

Скандальна ситуація сталася із колишнім українським футболістом. Півзахисник Ягеллонії Тарас Романчук, який змінив українське громадянство на польське, отримав чимало критики від нових співвітчизників.

За інформацією Onet, після матчу Ягеллонії та Легії із VIP-ложі лунали образи на адресу натуралізованого поляка.

Ти – не поляк. Повертайся до України.

Романчук підійшов до трибуни, щоб поспілкуватися із кривдниками, але ті продовжували ображати футболіста. Скандал одразу ж прокоментували представники стадіону, на якому відбувався матч.

Відразу після матчу ми безпосередньо зв’язалися з керівництвом компанії, що запросила порушників. Відбулася зустріч з метою обговорення ситуації. Керівництво компанії запевнило, що будуть дуже серйозні наслідки. Особам, які вчинили це порушення, буде заборонено відвідувати VIP-ложу під час матчів та інших подій, що проходять на стадіоні.

Поліції відомо про це. Подальші кримінальні наслідки можуть настати безпосередньо на вимогу потерпілої сторони, тобто на прохання Тараса Романчука. Ми отримали відеоматеріали і передали в поліцію, – коментує інцидент представник стадіону Муніципальний Моніка Арцишевська.

Нагадаємо, що у чемпіонаті Польщі клуби отримали можливість повернути вболівальників на трибуни. Але із певними обмеженнями: кількість фанів на стадіоні під час матчу не може перевищувати 25% від загальної місткості стадіону.

Читайте також: Одне повернення і чотири втрати! У Динамо серйозні проблеми перед Шахтарем

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також