VAR, пенальті і сейви. Лунін не зміг врятувати Ов’єдо від поразки

Андрій Лунін відіграв ще один матч у стартовому складі Ов’єдо. Команда ексголкіпера Зорі у 28 турі Сегунди зустрічалась із Алькорконом, в складі якого грає екскарпатівець Сергій Мякушко. Однак півзахисник із перших хвилин залишився в запасі.

Матч для Ов’єдо розпочався із пропущеного м’яча вже на третій хвилині. Захист господарів дозволив суперникам розстрілювати Луніна із меж штрафного майданчика. Більше того, момент удару голкіпер не бачив, адже перед ним було одразу два оборонці + рикошет, який не залишив шансів Андрію. Але жодної вини воротаря у цьому пропущеному м’ячі не було. Свій клас Лунін показав вже за декілька хвилин, коли із нижнього кута потягнув потужний удар Мули. Та до завершення першого тайму на українця чекала ще одна неприємність.

Алькоркон заробив пенальті. Після прострілу із правого флангу від гостей м’яч зрикошетив від ноги Луїсмі і полетів до нападника Алькоркона. Лунін на виході не встиг зіграти у м’яч і завалив Стоїчкова. Арбітр отримав підказку від VAR та пішов дивитись повтор епізоду. Після нетривалої паузи рефері призначив пенальті. До м’яча підійшов Стоїчков і на цей раз Лунін не зумів вгадати кут і відбити удар – 0:2.

Другий тайм обидві команди розпочали на шалених швидкостях і здебільшого атакували саме футболісти Ов’єдо. За десять хвилин другого тайму господарі мали дві непогані нагоди. Спочатку стандарт, практично із лінії штрафного майданчика, після виконання якого м’яч влучив у лежачого гравця за стінкою. А згодом був вдалий розіграш кутового і удар Берхона, який кулаками відбив голкіпер Алькоркона.

Запалу господарів вистачило лише на 15 хвилин. Гравці Ов’єдо почали не встигати за суперниками і дуже часто порушувати правила. Не обійшлось без VAR і у другому таймі, але тепер вже рішення було на користь команди Луніна. Арбітр після перегляду повторів призначив пенальті у ворота Алькоркона за гру рукою захисника. Ортуньйо його впевнено реалізував – 1:2. Наприкінці гри дива реакції продемонстрував візаві Луніна Хіменес. Іспанець дістав м’яч із дев’ятки після гарматного дального удару. За декілька хвилин Берхон хотів підловити голкіпера Алькоркона на втраті воріт, але все завершилось ще одним сейвом від Хіменеса.

Ов’єдо намагався врятувати матч, але забити вдруге так і не зумів. Команда Андрія Луніна поступилась 1:2 і опинилась на межі зони вильоту, куди опустити ї може Альбасете.