VAR, скасований пенальті і вилучення! Зоря знущально розбиває невиразний Дніпро-1. ВІДЕО

У центральному матчі 5-го туру на Дніпро-Арені зустрічалися Дніпро-1 та Зоря

Обидві команди перед цим поєдинком були сусідами по турнірній таблиці. На 6-й сходинці розмістилися дніпряни, у яких 16 очок, і одразу за ними з 14-ми пунктами – луганці.

Початок гри виявився дуже млявим

Можна згадати лише призначення пенальті Ігорем Пасхала у ворота Дніпра-1, але після перегляду відеоповтору головний арбітр матчу цілком доречно скасував своє ж рішення.

Але вже на 21-й хвилині Зоря повела у рахунку. Після невдалого кутового у виконанні гравців Дніпра-1 гості організували швидку контратаку. Спочатку Булеца виводив на ударну позицію Громова, але нападник луганців погано обробив м’яч і не зміг пробити. Тому він скинув під удар Кабаєву, який із меж штрафного майданчика розстрілював ворота, але Кожокару в ефектному стрибку відбив м’яч. Та першим на добиванні опинився Булеца. Орендований у Динамо гравець в дотик злету прошив воротаря господарів – 0:1. Для Булеци цей гол став першим за Зорю.

Майже одразу Дніпро-1 міг зрівнювати рахунок у зустрічі. Довбик протиснув Вернидуба і виходив фактично віч-на-віч з голкіпером Зорі. Нападник дніпрян пробив з гострого кута, але Мацапура ногою парирував цей удар.

Більше гольових моментів до перерви. Утім, на 34-й хвилині стався дуже неприємний епізод для Зорі. Вернидуб під час ривку за Довбиком потягнув задню поверхню стегна і не зміг продовжити гру. Замість нього Віктор Скрипник був змушений випустити Імерекова.

Вилучення і розгром

Одразу по перерві господарі мали чудово нагоду, щоби забити. Після передачі від Довбика Когут опинився сам перед воротами Зорі, але капітан Дніпра-1 довго обробляв м’яч і Назарина встиг повернутися та вибити м’яч.

Гравці Дніпра-1 тиснули на ворота Зорі. Але все, на що спромоглися дніпряни, це на дальні удари. Спочатку зі штрафного пробивав Піхальонок – м’яч пройшов у декількох сантиметрах поруч зі стійкою. Потім Кравченко, який вийшов на заміну, стріляв з лівої майже з лінії штрафної зони – знову повз ворота.

Мало того, що підопічні Ігоря Йовічевича не могли забити, так ще й наприкінці зустрічі дніпряни залишилися в меншості. Когут наступив на ногу Аллах’яру і Пасхал вилучив капітана господарів. Спочатку головний арбітр показав гравцеві другу жовту, але після перегляду VAR змінив своє рішення і показав пряму червону (і тепер гравець може отримати тривалу дискваліфікацію не на один матч).

На 87-й хвилині Зоря забила вдруге. Кабаєв перехопив м’яч на половині поля Дніпра-1 і віддав до штрафного майданчика на Кочергіна, той хитнув захисника і з лівої пробив у кут воріт – 0:2.

В доданий до основного час Зоря добила Дніпро-1. Адамюк дуже невдало скинув на Кожокару, Шахаб перехопив м’яч, обіграв румунського голкіпера і переправив м’яч у порожні ворота – 0:3.

Фінальну крапку в цій зустрічі поставив Кочергін. На останніх секундах поєдинку Луньов, який тільки-но з’явився на полі, розрізною передачею між двох гравців вивів на ударну позицію Кочергіна і лідер Зорі з близької відстані розстріляв ворота Кожокару, потужно відправивши м’яч у дев’ятку – 0:4.

Зоря розгромно перемагає принципового суперника, набирає 17 очок і піднімається на 5-ту сходинку в чемпіонаті України.