VAR знову все вирішив. Гол чемпіона, суперСупряга і Дніпро-1 долає Маріуполь

Дніпро-1 та Маріуполь зіграли між собою вдруге за тиждень. Попередня гра завершилась розгромною перемогою команди Михайленка і трьома вилученнями в азовців.

Обидві команди опинились у другій шістці чемпіонату, але завдяки наявності плей-оф і можливості потрапити до Ліги Європи ця гра була не менш принциповою, ніж матч цих команд минулого туру. Дніпро-1 та Маріуполь розпочали матч у дуже низькому темпі і довго не могли дійти до штрафного майданчика одне одного. Перший небезпечний момент створили господарі після стандарту. Булеца виконав штрафний удар, м’яч влучив у стійку і покотився по лінії воріт і був вибитий захисниками. Маріуполь відповів неточним ударом Кірюхацева із лінії штрафного майданчика. Лопирьонок програв верхову боротьбу і м’яч відлетів до захисника азовців, а той пробив вище воріт. Ще одну хорошу нагоду не використав Корнієнко. Латераль Маріуполя змістився в центр і пробив здалеку – повз ворота.

Далі команди знову зупинились і спокійно дограли перший тайм за нічийного рахунку. На старті другої половини матчу Дніпро-1 та Маріуполь обмінялись ударами, але без серйозної загрози для воріт. Активність у діях футболістів тривала недовго і до 63-ї хвилини на полі був повний штиль аж до моменту у штрафному майданчику Маріуполя. Руслан Фомін повернувся, щоб допомогти в обороні і відбити атаку суперника. Але Катерина Монзуль отримала підказку від арбітра VAR і після перегляду епізоду призначила пенальті у ворота гостей. Хобленко підійшов до м’яча і сильним ударом переграв Гальчука.

Після пропущеного м’яча азовці активізувались і почали активніше рухатись без м’яча і пресингувати дніпрян, однак небезпечні моменти створювати команді Бабича так і не вдавалось. Лише на 85-й хвилині Маріуполь зумів завдати удару в площину воріт Кліщука. Корнієнко подав у штрафний майданчик, Вакулко вибив просто на ногу Топалову. Вінгер гостей пробив низом і м’яч забрав голкіпер Дніпра-1. А ось крапку в матчі поставив Супряга. Нападник виграв верхову боротьбу у захисника, скинув м’яч на Чичикова і виконав забігання. Півзахисник Дніпра-1 повернув м’яч Супрязі і той забив другий м’яч у ворота Маріуполя. У компенсований час Супряга міг зробити дубль, однак після удару головою гостей врятувала стійка.

2:0 – Дніпро-1 вдруге за тиждень переміг Маріуполь. А якщо врахувати матч тижневої давнини, то загальний рахунок між цими командами 5:0.