Важке протистояння. Луческу розповів, що було найскладнішим у грі з Ференцварошем

Ціна помилки була дуже високою

Головний тренер Динамо Мірча Луческу на післяматчевій пресконференції поділився враженнями від поєдинку з Ференцварошем, де кияни перемогли 1:0 і пройшли до плей-оф Ліги Європи:

Перед матчем ви робили акцент на тому, що потрібно уникнути помилок другого тайму першого матчу. У результаті сьогодні команда другий тайм провела яскравіше. У чому ви бачите причину такого контрасту?

У цій дуже складній групі ми розуміли, яка гра буде найважливішою для нас. Сьогодні була дуже непроста зустріч у складних умовах – за дуже низької температури на газоні не найкращої якості, де неможливо було грати швидко, в один дотик. Сьогодні для мене найважливішим був результат, решта мала відійти на другий план.

У першому таймі ми добре й організовано оборонялися, за винятком кількох помилок. Але при відбиранні м’яча ми легко його віддавали супернику. У перерві я сказав своїм гравцям, що ми маємо активніше діяти в атаці, якщо хочемо виграти. Ми змусили суперників більше помилятися, забили м’яч. Ми дуже задоволені тим, як усе склалося, що ми здобули перемогу та вийшли в євровесну.

Який результат у Лізі Європи ви вважатимете вдалим для Динамо? Які позиції плануєте підсилити в зимове міжсезоння?

Посилення залежить не від мене. Я треную гравців, які у мене є в команді. Я вітаю своїх підопічних із цим результатом, із виходом до Ліги Європи. Я тренував цих хлопців із самого початку сезону. Ці гравці виросли разом із командою. Сьогодні у нас у складі було 8 українців і всього 3 легіонери, у складі Ференцвароша – навпаки, 9 легіонерів і лише 2 угорці.

Це нелегко для зростання команди. Вдячний хлопцям за те, чого вони домоглися. Разом із цими хлопцями ми виграли Суперкубок, пробилися до Ліги чемпіонів, вийшли в єврокубкову весну та посідаємо перше місце в чемпіонаті. Я вдячний цим гравцям.

Що для вас було найскладнішим у цьому матчі?

Найскладнішим було здобути результат. Не можна забувати, що у нас молода команда, гравцям у захисній лінії 18-20 років. Тиск, важливість цього матчу позначалися в усіх діях.

Нелегко було грати з Ференцварошем. Це хороша команда, яка має досвідчених гравців у своєму складі, хорошого тренера, демонструє високі результати. І ми, і Ференцварош із самого початку розуміли, що в очних зустрічах нам належить вирішити, хто вийде в єврокубкову весну, тому що Барселона і Ювентус – команди іншого рівня.

Читайте також: Міккель Дуелунд розтопить ваше серце. Хавбек Динамо відвідав одну з київських лікарень та Дефіцит нападників. Шахтар оголосив заявку на матч з Інтером