Домашня сторінка Ексклюзив Важливо, щоб голи були НЕ випадкові. Чому Зоря настільки крута

Важливо, щоб голи були НЕ випадкові. Чому Зоря настільки крута

2 читачів онлайн
0
1,954

Грай вперед – комбінація прийде, – це не про луганську Зорю.

Підопічні Віктора Скрипника вдруге поспіль у чемпіонаті України виграли з великим рахунком. З Ворсклою було 4:0, з Дніпром-1 4:1. Як це вдається? Розповіли головний тренер Віктор Скрипник і один з лідерів півзахисту Владлен Юрченко.

Віктор Скрипник

Хочемо бути ще краще! Дорожити м’ячем. Не просто випадково забивати. А знати, що робить поруч партнер. У цьому руслі ми і працюємо, просуваємося вперед.
Грати хлопці люблять більше, ніж тренуватися. І на цей матч було велике бажання – добре увійшли в гру! Потім заспокоїлися і грали за рахунком. Хоча, коли Дніпро-1 повернувся до гри, треба було знову збиратися і починати з нуля.

Владлен Юрченко

Це так здається, що гра нам дається легко. Ми все відпрацьовуємо на інтенсивних тренуваннях і стараємося переносити у матчі. Коли втрачаєш м’яч, теж нелегко бігти на повних швидкостях і забирати його.
Тренер вимагає від нас комбінаційної гри. Але водночас, ми не відмовляємося від боротьби. Якщо суперник її нав’язує – нам не можна її програвати. Стараємося грати низом, комбінувати. У нас є свої цілі і завдання у грі, ми розбираємо суперників, і виходить красивий футбол.
Був момент у грі з Дніпром-1, коли вони побігли вперед, почали тиснути. Ми перетерпіли це і забили третій м’яч – розіграли комбінацію на швидкості, все красиво – і довели гру до логічного завершення.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Із Північною Македонією він не зіграє! Шевченко втрачає важливого гравця

Ігор Циганик у ефірі своєї авторської програми Циганик LIVE розповів про втрати збірної Ук…