Домашня сторінка Актуально Вбивча помилка. Олександрія шокує Зорю в Запоріжжі. ВІДЕО

2 читачів онлайн
5
14,341

Оновлена Зоря Віктора Скрипника неприємно здивувала вболівальників луганського клубу

Бронзовий призер минулого сезону УПЛ вдома неочікувано оступився у матчі з Олександрією.

Підопічні Скрипника володіли ініціативою упродовж всього матчу, але одна-єдина ледь помітна помилка в першому таймі коштувала господарям трьох очок. На 39 хвилині Назарина обрізався на чужій половині поля, олександрійці розігнали контратаку, яку ударом з-за меж штрафного майданчика звершив Калюжний. М’яч влетів точно у кут воріт Шевченка, який не виручив – 0:1.

Після перерви луганці завдяки замінам спробували врятувати гру. Зоря багато тиснула на ворота Білика, але реальних нагод було обмаль (до фінальних хвилин можна було лише згадати удар Кочергіна).

Найцікавіше розпочалося в останній десятихвилинці. Спочатку Спінеллі змарнував вихід віч-на-віч із Шевченком – сейв голкіпера господарів. А на 89 хвилині Олександрії допоміг фарт – м’яч після удару бразильського форварда Зорі Крістіана влучив у поперечку воріт Білика.

Гості грамотно вибудували оборону і втримали переможний результат. Юрій Гура з мінімальної, але дуже важливої перемоги розпочинає свій шлях на чолі Олександрії!

Запалює не лише Малиновський! Гравець збірної України забив крутий м’яч, але команда програла. ВІДЕО

Українець відзначився дебютним голом за новий клуб …