Вечір дебютанта Штутгарта: Вилучення і мегакурйозний автогол. ВІДЕО

Більш невдалий дебют важко собі уявити. Футболіст Штутгарта Максім Авуджа назавжди запам’ятає свій перший матч у Другій Бундеслізі.

Штутгарт у першому турі приймав Ганновер. Господарі добре розпочали матч: на 36-й хвилині рахунок уже був 2:0. Але розбавити такий оптимістичний настрій вирішив центральний захисник Штутгарта Максім Авуджа, який за хвилину до другого забитого м’яча замінив травмованого Каміньського.

35-та хвилина. Авуджа виходить на заміну.

39-та хвилина. Авуджа допомагає Ганноверу скоротити відставання, забивши у свої ворота. Очевидно, Максім в цьому епізоді хотів вибити м’яч на кутовий, але шедеврально влучив у кут власних воріт.

52-га хвилина. Авуджа отримує першу жовту картку.

85-та хвилина. Авуджа отримує другу жовту картку.