Домашня сторінка Актуально Веде до Ліги чемпіонів! Яремчук асистом допомагає Бенфіці перемогти грізного суперника. ВІДЕО

4 читачів онлайн
4
17,601

Українець відзначився результативною дією у важливому поєдинку

Бенфіка у першому матчі плей-оф кваліфікації до Ліги чемпіонів вдома перемогла ПСВ з рахунком 2:1. Зокрема, тріумфу португальського клубу посприяв Роман Яремчук, якого Жорже Жезуш випустив у стартовому складі на таку важливу зустріч, і українець не підвів. Уже на 10-й хвилині нападник збірної України підхопив м’яч поблизу штрафного майданчика ПСВ і віддав передачу поміж ніг захиснику і, фактично, вивів віч-на-віч з голкіпером Рафаеля Сілву, який розпорядився моментом по повній, відправивши м’яч у кут воріт. Після цього рахунок став 1:0!

Яремчука замінили на 71-й хвилині. Тепер орлам залишилося не програти у матчі-відповіді з ПСВ, який відбудеться за тиждень, і тоді вони потраплять до групового етапу Ліги чемпіонів.

Відзначимо, що для 25-річного нападника це вже другий асист за Бенфіку в другому матчі поспіль. До цього українець відзначився результативною передачею і голом у поєдинку чемпіонату Португалії з Арукою.