Велична перемога збірної України! Підопічні Шевченка шокують Іспанію

Збірна України змогла взяти реванш

Після поєдинку з Німеччиною, який збірна Україна програла з рахунком 1:2, на підопічних Андрія Шевченка чекало непросте випробування – матч з командою Іспанії. Перший поєдинок між цими суперниками в Лізі Націй закінчився розгромною перемогою піренейців 4:0, і тоді у Шевченка не було кадрових проблем. Тому для збірної України ця зустріч була принциповою.

З перших хвилин Андрій Шевченко випустив Зубкова, а Циганкова залишив на лавці для запасних.

Зубков із перших хвилин і Циганков на лавці⚡ Соболь та Караваєв стримуватимуть на флангах💨 Які прогнози?✍️ #UKRESP #футболхаб #українаіспанія #збірнаукраїни #склади #footballhub #ukrainespain #linesup #zbirna

A post shared by Footballhub (@foothubua) on Oct 13, 2020 at 10:55am PDT

Перший небезпечний момент у матчі – і одразу суперсейв Бущана. Родріго виграв другий поверх у штрафному майданчику після подачі з правого флангу і головою пробив під поперечку. Але голкіпер збірної України в ефектному стрибку парирував цей м’яч.

За мить Бущан ще раз врятував команду від можливого гола. Фаті вийшов на побачення з воротарем нашої національної команди, але переграти українського кіпера не зумів. За декілька хвилин Бущан вже діставав м’яч з дев’ятки після штрафного удару у виконанні Рамоса.

Більше небезпечних моментів команди у першій половині зустрічі не створили.

Другий тайм

Вже на стартових хвилинах другого тайму збірна України могла забивати. Сидорчук вивів Зубкова на вбивчу позицію. Однак, м’яч у півзахисника Ференцвароша зрізався з ноги, і він пробив повз ворота з декількох метрів.

Та як і в першій половині зустрічі, багато роботи було у Бущана. Голкіпер збірної України двічі рятував свою команду після небезпечних проходів іспанців. Спочатку з кута воротарської зони пробивав Оярсабаль, а потім зі схожої позиції завдавав удару Ферран Торрес. Проте в обох випадках Бущан був на висоті. І він же розпочав стрімку гольову атаку, точно віддавши на Караваєва. Олександр продовжив на Ярмоленка, Андрій віддав розрізну передачу з центра поля на Циганкова, за яким не встигли захисники іспанців. Віктор з-за меж штрафного майданчика пробив у ближній для себе кут воріт, Де Хеа трохи втратив ворота і не зміг парирувати цей удар – 1:0.

За 20 хвилин українці сміливо відбивалися, намагалися не притискатися до власних воріт і у потрібний момент притримували м’яч чи заробляли стандарти. Що і дозволило втримати історичний результат.

У паралельному матчі групи німців ледь не шокували швейцарці, часто ведучи в рахунку практично увесь матч. Але, зрештою, господарі не осоромилися аж надто сильно, довівши гру до результативних 3:3.

Турнірна таблиця Ліги націй після 4️⃣ ігрового дня ⠀ #УАФ #МиЗбірна #ЛігаНацій

A post shared by УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ФУТБОЛУ (@uafukraine) on Oct 13, 2020 at 1:48pm PDT