Великодушний Роналду: Зірка Ювентуса врятує футбол у Тунісі

Один із найстаріших футбольних клубів в Тунісі, Африкен, на межі зникнення. Усе через борги! Останній президент Африкену був звинувачений у корупції та відмиванні грошей, і у 2017-му втік з країни. Для футбольного клубу настала криза! Його заснували в 1920 році. Африкен один із найтитулованіших клубів Тунісу: 13 разів команда ставала Чемпіонами Тунісу, здобула 11 кубків Тунісу, 3 Суперкубки. А ще Кубок Арабської Ліги Чемпіонів та Ліги Чемпіонів КАФ.

Втім, у жовтні минулого року Федерація Футболу Туніса винесла вирок: якщо клуб не виплатить борг у розмірі близько 6 мільйонів доларів, то йому загрожують санкції у вигляді виключення з усіх спортивних змагань. До слова, Африкен також має у своїй структурі й волейбольні, і гандбольні, і баскетбольні команди, а ще команду з плавання. Нещодавно футбольний клуб Африкен вже відчув на собі руку Федерації Футболу Туніса: із команди зняли 6 очок у Чемпіонаті та наклали штраф за невиплату зарплат футболістам та працівникам у структурі клуба.

Наразі вдалося зібрати тільки невелику частину суми. Аж тут на допомогу прийшов Кріштіану Роналду. Нападник Ювентуса передав свою футболку для продажу на аукціоні. Усі гроші підуть на погашення боргів клуба. До слова, на футболці Роналду написав Підтримую клуб Африкен! 

Футболка найближчим часом прибуде до Туніса, де її і пустять з молотка. Цікаво, за скільки. Сподіватимемося, що це допоможе Африкену позбутися боргів. А команда й надалі завойовуватиме титули і тішитиме своїх вболівальників.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також