Домашня сторінка Актуально Великих змін між командами Хацкевича і Луческу не бачу!© Легенда Динамо дивно оцінив роботу Луческу

Великих змін між командами Хацкевича і Луческу не бачу!© Легенда Динамо дивно оцінив роботу Луческу

2 читачів онлайн
1
12,841

Колишній нападник і тренер київського Динамо оцінив зміни в команді. Максим Шацьких в інтерв’ю Профутбол Digital порівняв гру киян за роботи тренерських штабів Луческу і Хацкевича.

По-перше, суперники були різні. По АЗ було помітно, що вони навіть не тренувалися і приїхали просто із карантину. Після 25-ї хвилини вже помирали на полі. Брюгге – це не той Брюгге, з яким ми грали. В чемпіонаті вони зараз це теж демонструють. Зрозуміло, що з усіма треба грати. Вони пройшли – завдання виконано. 

В нашого штабу були Аякс, Брюгге і Янг Бойз. У матчі з Янг Бойз нам просто не пощастило. Куди дійшов тоді Аякс, ми пам’ятаємо. А перед матчем із нами вони ще й на трансферному ринку попрацювали на 60 мільйонів.

Великих схематичних змін між нашим Динамо і Динамо штабу Луческу я не помітив. Та сама картинка і та сама схема. Можливо, декілька нових гравців з’явилися: Забарний, Сирота, – розповів Шацьких в інтерв’ю Профутбол Digital

Читайте також: Втрутяться у боротьбу в останній момент. На лідера збірної України претендує відомий клуб Європи.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Ліга чемпіонів повертається до Харкова? Це може статися вже у серпні

Найпрестижнійший клубний турнір Європи може повернутися до Харкова …