Домашня сторінка Актуально Великий СКАНДАЛ! Тренера Кривбаса, який грав у сепаратистів, а потім працював у Шахтарі, вивели на чисту воду

Великий СКАНДАЛ! Тренера Кривбаса, який грав у сепаратистів, а потім працював у Шахтарі, вивели на чисту воду

2 читачів онлайн
2
47,443

Небайдужі громадяни дотисли лояльний клуб

Величезний скандал розгорівся в Кривому Розі. Місцевий Кривбас прихистив пристосуванця Станіслава Дьяченка, який грав у чемпіонаті донецької псевдореспубліки і спокійно фотографувався з терористами. Активіст Микола Колесник на своїй сторінці у Facebook розмістив докази поведінки вказаного персонажа. Гравець після окупації російськими терористичними силами Донецька не залишив місто і почав грати у футбол на потіху злочинцям та вбивцям:

Спочатку Кривбас відхрещувався від звинувачень у прихистку нечистого футболіста-тренера. Та під тиском громадськості клуб все ж відсторонив Дьяченка від роботи до завершення перевірки усіх фактів.

Не знаємо, які “перевірки” необхідні представникам Кривбаса, але впевнені, що ні ультрас, ні звичайні вболівальники не залишать без уваги клуб і працівника-зрадника.

Цікаво, що в “дурнях” цей персонаж своєю біографією залишив не лише Кривбас, а й донецький Шахтар. Саме в його академії Дьяченко, за інформацією Кривбаса, і працював до переїзду у Кривий Ріг.

Чекаємо на адекватну реакцію та позицію клубу!

Читайте також: Володар Золотого м’яча знищує Мессі. Безжальна критика футбольного ідола

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Осоромили гранда АПЛ. Англійців звинуватили в неекологічності. ВІДЕО

ТОП-клуб АПЛ зазнав великої критики за своє рішення …