Великий скандал в УПЛ? Ворскла повстала проти чемпіонів України і готова судитися

Напередодні старту 7-го туру УПЛ спалахнув скандал. Полтавська Ворскла публічно висловила своє невдоволення діями керівництва Шахтаря напередодні очної зустрічі.

Скріншот із сайту vorskla.com.ua

Віцепрезидент Ворскли Олег Лисак через офіційний сайт клубу виступив із заявою про спроби маніпуляції Гірників. Річ у тім, що проведення матчу у Полтаві стало неможливим через потрапляння міста до червоної зони карантину. Ворскла запропонувала Шахтарю провести матч в Олександрії, але Гірники відмовилися і хочуть, щоб гра відбулася у Києві. Більше того, зі слів Олега Лисака, Шахтар має намір обидва матчі чемпіонату з Ворсклою зіграти у Києві.

Вчора почалися якісь незрозумілі для нас гойдалки, нам почали ставити умови, за яких ми маємо їхати на гру з Шахтарем до Києва. Якщо так, то готові навіть віддати Гірникам свій готель у Кременчуці. Але ж ми запропонували цілком прийнятний з усіх точок зору, в тому числі маршруту для обох сторін, варіант з КСК Ніка. Не хочемо, аби нами маніпулювали, щось підлаштовуючи на свій манер. Сподіваємось, УПЛ дасть правильну оцінку ситуації, що склалася, і ми спокійно, без взаємних образ та претензій, зіграємо цей матч в Олександрії на арені з нормальною інфраструктурою. Ще раз наголошу: ми категорично проти переносу гри в столицю, тим більше, що Шахтар наполягає на тому, аби й зустріч другого кола також зіграти в Києві. Змушені будемо звернутися до органів футбольного судочинства, – резюмував Олег Лисак

Також Ворскла опублікувала Витяг із постанови дирекції УПЛ, в якому вказано, що Шахтар звернувся до Ліги із проханням не проводити матч на стадіоні Ніка через відсутність в Олександрії та Кропивницькому готелів із належним санітарно-епідемічним рівнем.

Twitter ФК Ворскла

Читайте також: Лестощі чи комплімент? Представники Лестера оцінили гру Зорі.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також