Великий сором! Легенда Ман Сіті ганебно пробив пенальті і розлютив Гвардіолу. ВІДЕО

А все для Ман Сіті могло скластися інакше. Команда Хосепа Гвардіоли знову поступилася Челсі Томаса Тухеля. Містяни у 35-му турі програли вдома 1:2 і знову відтермінували своє чемпіонство. Однак переломним моментом став незабитий пенальті Манчестера.

Серхіо Агуеро в компенсований до першого тайму час отримав можливість подвоїти перевагу Сіті у рахунку. Але форвард пробив по-піжонськи і його удар паненкою з легкістю передбачив воротар Челсі. У другому таймі лондонці спершу зрівняли рахунок, а на 90+2 хвилині Маркос Алонсо приніс команді Тухеля перемогу.

Олександр Зінченко до стартового складу не потрапив і з’явився на полі лише на заключні 10 хвилин гри.