Венгер може очолити кривдників Шахтаря

Арсен Венгер вже з наступного сезону може повернутися на тренерський місток. За повідомленням видання L’Equipe, французький Ліон запропонував 69-річному спеціалісту очолити клуб.

Наразі команду очолює Бруно Женезіо. Але контракт із французький спеціалістом добігає кінця і продовжувати його не збираються. Українські вболівальники добре пам’ятають Ліон, а саме прикру домашню нічию із Шахтарем в груповому етапі у Лізі Чемпіонів.

У клубі розглядають три кандидатури на посаду головного тренера Ліона. Окрім Арсена Венгера, розглядаються кандидатури Лорана Блана та Патріка Війєра.

У виданні L’Equipe йдеться, що президент Ліона Жан-Мішель Оляс надає перевагу саме досвідченому Венгеру. Поки невідомо, чи погодиться видатний тренер на таку пропозицію. Раніше видання The Times  повідомляло,що 69-річний спеціаліст розповідав своїм друзям, що ніби-то дуже скучив за роботою та співпрацею з футболістами, тому має наснагу повернутися до футболу найближчим часом.

Точно відомо, що англійські клуби не стануть ймовірним місцем роботи француза, оскільки він неодноразово говорив, що це буде неповагою до Арсенала. Нагадаємо, Венгер очолював Канонірів 22 роки. На честь нього навіть хочуть переймунувати стадіон Арсенала. 

А от працювати на Батьківщині, у Ліоні, який наразі перебуває на третій сходинці в Лізі 1, доволі цікава перспектива. Тому чекаємо рішення Венгера…

 

 

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також