Беньямін Вербич – офіційно гравець Динамо. Словенський півзахисник Копенгагена перебрався до Динамо за 4 мільйони євро. Футболіст буде грати під 7 номером і вже встиг дати декілька коментарів з цього приводу і не тільки.

Відео: Динамо Київ ТБ.

Про легендарний 7 номер

Знаю, що під 7 номером грав Андрій Шевченко – найкращий гравець України всіх часів.

Про власні  відчуття після траснферу

Емоції на найвищому рівні. Я прийшов до дуже великої команди. Один з грандів східної Європи. З нетерпінням чекаю на почтаок зборів та ігор.

Про позицію на полі та Яромленка

Ярмоленко дуже сильний гравець, один із найкращих на моїй позиції. Звичайно на полі я буду дуже старатись, віддаватись на повну і гадаю, що в мене вийде його замінити. Можу зіграти і зліва, і справа, і під нападником. Але найбільше користі команді я приношу саме на позиції лівого флангу.

Про стиль Динамо та кондиції в яких переходить до клубу

Звичайно мені портібно познайомитись з командою, з системою гри Динамо вцілому, але я дивився багато ігор киян і їх стиль мені підходить. В Динамо я перехожу в своїй топ формі і думаю, що буду продовжувати розвиватись та приносити користь своїй новій команді.

Про цілі на майбутнє та тренера Хацкевича

Головна ціль – стати чемпіоном України, щоб відразу потрапити до групової стадії ЛЧ. А в цьому сезоні хочеться побільше успіхів в Лізі Європи. Ми познайомились вже з Хацкевичем. Я знаю, що він грав у золоту епоху київського Динамо, коли було досягнуто неймовірних результатів в Європі. Я думаю, що такі ж успіхи в нього будуть і на тренерському містку. Мені дуже сподобалось те як він на мене розраховує та його бачення гри.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажте більше за Женжеруха Петро
Завантажити більше в Актуально

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Перевірте також

Ворскла-Маріуполь. Голи, які треба побачити

Якби не виліт Маріуполя від Бордо, то матч четвертого туру УПЛ Ворскла-Маріуполь мав би не…