Верес бився! Але супергол Кочергіна вивів до півфіналу Кубка Зорю

Стадія 1/4 фіналу Кубка України стартувала у Луцьку. Рівненський Верес приймав луганську Зорю.

Скріншот Facebook ФК Верес

Холодний душ для фаворита

Вже зі старту поєдинку Верес не став відсиджуватися в обороні. Підопічні Юрія Вірта активно йшли в атаку. Сміливість господарів поля дала свій результат на 18-й хвилині матчу. Юрченко дуже необачно зіграв у власному штрафному майданчику, пішовши прямою ногою на гравця Вереса. Арбітр вказав на одинадцятиметрову позначку, а Шестаков реалізував пенальті — 1:0.

Гарний воротар – половина команди

Зоря відповіла швидко. На 25-й хвилині Юрченко подав зі штрафного, Когут невдало зіграв на виході, м’яч потрапив до Іванісені, який і вразив ворота Вереса — 1:1.

Рівняни організовували дуже хороші контратаки, використовуючи позиційні помилки гравців Зорі. Голом-красенем міг відзначитися Гегедош, коли пробивав метрів із 15-ти — стійка врятувала луганців.

На початку другого тайму стався дуже цікавий епізод. Дахновський пробивав з-за меж штрафного майданчика, на шляху м’яча був Гегедош (але він не торкнувся м’яча!), а по воротах вдарив Шестаков. І забив! Але боковий арбітр зафіксував положення поза грою. Повтори показали, що, скоріше за все, нападник Вереса не перебував в офсайді. VAR допоміг би, але на цьому поєдинку його не було.

На 59-й хвилині матчу Зоря вийшла вперед. Кочергін змістився з лівого флангу в центр, проскочив двох суперників і вгатив метрів із 25-ти. М’яч влетів у лівий від голкіпера кут — 1:2. Хтось скаже, що Когут міг потягнути цей удар, але голкіпера можна виправдати: м’яч летів по складній траєкторії, та і Когут не бачив самого моменту удару.

Вилучення Панасенка

Зорі складно було комбінувати на важкому полі. Луганці мало креативили, більше використовуючи навіси та дальні удари. Хороший момент для Юрченка створив Кабаєв, але Владлен дивовижно не влучив по м’ячу у штрафному майданчику Вереса. Рівняни відповіли непоганим ударом Сергійчука — повз ворота.

Наприкінці поєдинку Верес залишився у меншості. Шахаб втік у контратаку, прокинув собі м’яч у вільну зону, але Панасенко завалив іранського нападника, за що і отримав другу жовту картку.

1:2 — Верес поступився Зорі, але продемонстрував дуже непогану гру. А команда Віктора Скрипника вийшла до півфіналу Кубка України.

Нагадаємо, два чвертьфінальні поєдинки Динамо — Колос та Дніпро-1 — Олександрія можна переглянути на youtube-каналі FootballHub.