Вернидуб опускає Динамо на дно. Мілевський страждає від Шахтаря

Змінити негатив на позитив. Саме з таким завданням виходили Динамо і Шахтар на центральний матч 6 туру Чемпіонату Білорусі.

Попередній ігровий вікенд для обох колективів завершився невдачами. Команда Вернидуба при катастрофічній реалізації не змогла здобути бодай очко у матчі зі Слуцьком, а Динамо Брест постраждало від безвідповідальності Євгена Хачеріді. З командою Вернидуба екскиянин не зіграв. І загалом український захисник пропустить найближчі 5 поєдинків через дискваліфікацію.

Перший тайм одразу показав, що гра для чемпіона Білорусі буде непростою. Підопічні Вернидуба не соромилися йти в атаку і за першої ж зручної нагоди намагалися покарати повільний захист Динамо.

Гостям із Солігорська вдалося відкрити рахунок на 25 хвилині. Антич прорвався лівим флагом і прострілив у воротарський майданчик на Івановича. Гравця Шахтаря в останній момент випередив Вітус, але м’яч від ноги оборонця Бреста полетів у ворота Динамо – 0:1.

Шахтар приголомшує Динамо😲 Вдалий простріл Антича у власні ворота переправив Вітус😥 Наші партнери – @parimatch.ukraine #fooballhub #dynamo #shakhtar #футболхаб #динамо #брест #шахтар

A post shared by Footballhub (@foothubua) on Apr 25, 2020 at 10:40am PDT

Гол зробив гру ще відкритішою, і Динамо ще до перерви створило небезпреку біля воріт Гутора. Ексворотар Чорноморця у дивовижному стрибку врятував свою команду після удару Лаптєва, а за декілька миттєвостей той же Лаптєв ударом в стійку змарнував суперпас Мілевського.

Гутор і диво👀 Неймовірний шанс Бреста зрівняти рахунок ще у першому таймі😲 Наші партнери – @parimatch.ukraine #footballhub #brest #dynamo #футболхаб #динамо #брест #шахтар

A post shared by Footballhub (@foothubua) on Apr 25, 2020 at 10:43am PDT

Перед свистком на перерву Шахтар міг в контратаці покарати Динамо. Гості вибігали на ворота Динамо з величезною перевагою у кількості гравців (5 в 2), але егоїзм Вукманича все зіпсував – удар повз ворота.

Другий тайм розпочався зі спроб атак Динамо, але після стартової активності  господарі заспокоїлися. І пропустили! Шахтар організував атаку (під час якої Вітус лежав на газоні, про що сигналізували гравці з Бреста), Іванович один в один хитнув захисника і прострілив на лінію воротарського майданчика, де найспритнішим виявився Лісакович – 0:2.

Могли динамівці відквитати бодай один м’яч до фінального свистка, але реалізація (і нефарт, як в епізоді з ударом Павловця в поперечку воріт Шахтаря) цього вечора була не на висоті.

Шахтар перемагає фаворита і нарешті показує необхідний Вернидубу результат. Мілевський і Динамо біля дна…