Домашня сторінка Актуально Вернидуб ставить Шахтар на коліна! Шериф робить сенсацію у матчі з гірниками. ВІДЕО

4 читачів онлайн
4
9,077

Аутсайдер шокував фаворита

Після київського Динамо, яке зіграло 0:0 вдома з Бенфікою, свій шлях у груповому етапі Лізі чемпіонів розпочав інший український клуб донецький Шахтар. Гірники в Тирасполі зустрічалися з Шерифом Юрія Вернидуба.

Шериф із перших хвилин продемонстрував, що не збирається відсиджуватися

Команда Юрія Вернидуба активно високо пресингувала, одразу 5 гравців молдовського клубу зустрічали гірників на їхній половині. Першу ж небезпечну нагоду в зустрічі створили господарі на 16-й хвилині і вона одразу закінчилася голом. Лівий захисник Шерифа Крістіано обікрав на своїй половині поля Тете і розігнав швидку контратаку. Бразильський оборонець пробіг майже половину поля і виконав подачу до штрафного майданчика на Адаму Траоре, з яким не дограв Ісмаїлі. Нападник з розвороту в дотик вистрілив під поперечку – Пятов в цьому моменті завалювався на коліна і лише кінчиками пальців зумів дотягнутися до м’яча. Це не врятувало ситуацію – 1:0.

Одразу після цього Шахтар ледь не пропустив удруге. Пятов, перебуваючи під пресингом, невдало віддав на Матвієнка, м’яч підхопив Тілль і відразу віддав на Яхшибоєва. Нападник Шерифа на замасі прибрав захисника і пробив з лінії штрафної зони. На щастя для Шахтаря, удар вийшов не сильним і Пятов спокійно забрав м’яч до рук.

Шахтар у першому таймі створив небагато небезпеки біля воріт Шерифа. Спочатку, після розіграшу з кутового, з дальної відстані стріляв Педріньйо, але повз ворота. Реальну нагоду відігратися гірники змарнували на 31-й хвилині. Лассіна Траоре, якого загубили захисники Шерифа у власному штрафному майданчику, стріляв під поперечку. Голкіпер Атанасіадіс виконав чудовий сейв. На більше підопічні Де Дзербі протягом перших 45 хвилин не спромоглися.

На другий тайм гірники вийшли набагато зарядженішими

Одразу по перерві гравці Шахтаря напосіли на ворота господарів. І вже на 51-й хвилині ледь не зрівняли рахунок. Педріньйо накрутив гравців Шерифа на лівому фланзі і прострілив на одинадцять метрів, де був ніким не прикритий Марлос. Гравець Шахтаря спокійно прийняв м’яч і другим дотиком пробив у кут – сейв від Атанасіадіса.

Гравці Шерифа витримали цей натиск Шахтаря і на 62-й хвилині упіймали гірників на помилці. Крістіано спокійно пройшов до лівому флангу, де Додо просто провів його поглядом, і подав до штрафного майданчика на Янсане. Гравець Шерифа, якого мав накривати Матвієнко, спокійно пробив головою у протихід Пятову – 2:0. Варто відзначити, що Вернидуб випустив Янсане на 55-й хвилині і майже одразу ця заміна принесла результат.

Після другого гола Шахтар почав розкриватися ще більше, а Шериф тільки цього й чекав. На 79-й хвилині підопічні Юрія Вернидуба знову упіймали гірників на помилці і організували швидку контратаку. Франк Кастаньєда отримав м’яч майже на лінії штрафного майданчика і пробивав низом у дальній кут – Пятов врятував.

На останніх хвилинах підопічні Роберто Де Дзербі влаштували навалу на ворота Шерифа, але забити бодай один м’яч вони так і не змогли. 2:0 – Шериф сенсаційно перемагає Шахтар, який перед цим матчем вважався фаворитом.

Запалює не лише Малиновський! Гравець збірної України забив крутий м’яч, але команда програла. ВІДЕО

Українець відзначився дебютним голом за новий клуб …