Вернидуб прес-конференція після Герти

LIVE? Післяматчева прес-конференція Юрія Вернидуба

Опубліковано FootballHub 2 листопад 2017 р.

Гра була до забитого м’яча. Скажу чесно, мені не сподобались стартові хвилин 25. Повністю програли єдиноборства, підбирання. Герта виглядала краще за нас, тому забила двічі і заслужено перемогла. Нам не вистачило сил. Були моменти, хоч і небагато було таких після яких можна було вирівняти шанси.

В другому таймі зробили фатальну помилку, віддаючи пас поперек поля. Коли пропустили другий гол, стало зрозуміло, що Герта не відпустить перемогу. Вітаю суперника.

 

 

 

Така кількість браку в першу чергу через те, що накопичується втома. Швидкість в атакувальних діях кудись зникла. Було помітно, що Караваєв, Луньов, Юрі і Сілас діяли не так як раніше.

Плюс в захисті допустили масу непритаманних помилок. Гречишкін зробив стільки браку при передачах… Втома зіграла свою роль. Нічого страшного тут нема. Важливо відновитись. У нас не менш важливий матч буде в неділю проти Олімпіка.

Якби я сумнівався в своїй команді, то не працював би тут. Впевнений на 100% у своїх гравцях. Хлопці зможуть відновитись і я впевнений, що зможемо виконати поставлене перед нами завдання. Не побоюсь цих слів. Наша команда може зібратись коли потрібно і зробити все для того, щоб ми вдало виступили як в Лізі Європи, так і в чемпіонаті.

Не дарма я раніше говорив, що все одно вважаю фаворитами Атлетик і Герту. Порівнювати чемпіонати Німеччини, Іспанії з чемпіонатами України і Швеції досить складно. Давайте будемо дивитись правді у вічі. Є ще два матчі. Зробимо все, щоб набрати очки.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажте більше за Новак Олександр
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Яремчук асистує і допомагає перемогти Андерлехт

Роман Яремчук асистом допоміг Генту перемогти Андерлехт. …