Вернидуб знову на коні! Шахтар не залишив ніяких шансів Славії

У 9-му турі чемпіонату Білорусі Шахтар Солігорськ приймав Славію Мозир.

Після невдалого попереднього матчу з Вітебськом, в якому підопічні Юрія Вернидуба не змогли створити бодай одного небезпечного моменту біля воріт противника, Шахтар мав можливість реабілітуватися у домашньому матчі з Славією Мозир.

В цьому матчі Юрій Вернидуб не міг розраховувати на центрального захисника Хадаркевича, який у попередній грі був вилучений. Замість нього у центрі захисту до пари з Сачівка вийшов Селява.

З перших хвилин господарі поля взяли м’яч під контроль

Особливо вирізнявся активністю нападник Шахтаря Лісакович. Однак перші 20 хвилин підопічні Юрія Вернидуба не змогли створити реальної небезпеки. Та все змінилося після першого забитого м’яча. Шахтар таки зміг реалізувати свою перевагу у гол в середині першого тайму. Не обійшлося без допомоги голкіпера гостей. Лісакович опинився на лівому фланзі і, здавалося, подаватиме до штрафного майданчика. На це розраховував і Барановський, натомість форвард Шахтаря пробив у ближній кут воріт, про який повністю забув воротар Славії – 1:0.

Після цього гола Лісакович міг відзначатися вдруге. Тепер нападник пробивав вже з лінії штрафного майданчика після зміщення з правого флангу. Проте м’яч пройшов у декількох сантиметрах над поперечкою.

В другому таймі ситуації на полі не змінилася – Шахтар продовжував контролювати гру. Потужного удару з 25-ти метрів завдавав Іванович. Та м’яч пролетів поруч з дев’яткою.

За 20 хвилин до кінця матчу Славія ще й залишилася в меншості: другу жовту картку отримав захисник Владислав Малькевич.

Чудову можливість подвоїти перевагу мав Лісакович – безперечно один з найкращих гравців господарів у цій зустрічі. Антич після чудової передачі Кендиша завдавав удару з 11-ти метрів прямо у голкіпера. М’яч відлетів до Лісаковича, який замість того, щоб пробити у вільний кут, почав обводити захисника і втратив м’яч.

Наприкінці матчу господарі поля таки забили вдруге. Лісакович тепер виступив у ролі асистента. Він змістився з правого флангу до центра і віддав ліворуч на вільного Балановича. Півзахисник обробив м’яч і пробив поміж ніг Барановського, який цей матч провалив – 2:0.

Гості так і не змогли за весь поєдинок створити хоча б один небезпечний момент біля воріт Гутора.

Після цієї перемоги команда Вернидуба виходить на 5-ту сходинку чемпіонату Білорусі, обійшовши Динамо Брест, який свій матч з Енергетик БГУ програв.

Читайте також: Найшвидший гравець АПЛ спробує підкорити Ла Лігу? Барселона готова придбати ТОП-гравця та Ексгравець Карпат близький до переходу в Юве! Чемпіон Італії знайшов спосіб отримати футболіста