Вест Гем – Бернлі: Ярмоленко нарешті вийшов у старті і заслужив хорошу оцінку

Девід Моєс випустив українця у стартовому складі на матч 34 туру АПЛ.

Перший тайм поєдинку з Бернлі не можна занести в актив Андрієві Ярмоленку. Лондонці більше володіли ініціативою, атакували, але свої нагоди не реалізували. Найактивнішим був Соучек, але ні він, ні Антоніо, ні Ярмоленко (півзахисник збірної мав непогану нагоду забити на 36 хвилині, але його удар з меж штрафного майданчика заблокували захисники гостей) свій шанс не реалізували.

Photo by Adam Davy/Pool via Getty Images

Бернлі – команда, якій не треба багато ударів, щоби забити  свій м’яч. Вже другий удар у площину воріт від гостей став результативним. Джей Родрігес, вискочивши з-за спин захисників, головою пробив по воротах Фабіанського – м’яч від поперечки і серії відскоків залетів у сітку воріт Вест Гема – 0:1.

У другому таймі Девід Моєс виділив Ярмоленку лише 15 хвилин, після чого українця змінив Алле.

На момент заміни ексдинамівець мав одну із найкращих оцінок за гру у своїй команді:

Матч зрештою так і закінчився мінімальною поразкою Вест Гема, яка, утім, не стала вирішальною. Команда Ярмоленка поки що зберігає 16 сходинку. Відстань до зони вильоту – 4 очка.